MedyaFaresi MedyaFaresi

Benim Tatlı Yalanım 12. bölüm fragmanı: Nejat ve Suna aşka geldi

Star TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Benim Tatlı Yalanım dizisi, perşembe günlerinin ilgiyle izlenen bir yapımı konumunda… Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı dizinin 12. bölümünde neler yaşanacağına yönelik ilk detaylar geldi.

Eklenme: 02 Eylül 2019 13:46 - Güncelleme: 02 Eylül 2019 13:54

Nejat, Suna’yı dudaklarından öpüyor. Kayra da onların öpüşmesini gördüğünü söylüyor. Ancak Nejat, Suna’yı öptükten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranınca fırçayı yiyor.Nejat artık Suna’yı Tolga’dan kıskanmadığını söylüyor. Hatta Tolga ile de ateşkes yapıyor. Ancak Nejat, Suna’yı Tolga’dan fena halde kıskanmaya devam ediyor. Suna ve Nejat’ın Off-Road macerası ise herkese kahkahalar attıracak. Ayrıca Suna’nın Nejat’ı öptüğü sahne de hayranları bir hayli mutlu edecek.

Benim Tatlı Yalanım 11. bölümde neler olmuştu?

Hande’nin eline Suna’dan tamamen kurtulmak için büyük bir koz geçmiştir. Hande, Suna’yı, Nejat’la oynadıkları oyunu Şevket’e söylemekle tehdit eder. Suna, Nejat’ın evine, ayrılacağını söylemeye gittiğinde, onu bir süpriz bekliyordur. Aylin’in doğum günüdür ve Kayra hazırlık yapmıştır.

Suna, Kayra’dan ve Nejat’tan ayrılamayacağını anlar. Hande de Kayra’nın binbir güçlükle kazandığı güvenini, kaybetmenin işine yaramayacağının farkına varır. Hande, planını değiştirir. Suna’nın, Nejat’tan uzak durmasını ister. Sadece Kayra’nın annesi olarak kalabilirse, Suna’nın sırrı Hande’de güvende olacaktır. Ancak Suna’yı kıskanmaya başlayan Nejat’ın, ondan uzak durmak gibi bir niyeti yoktur.

Nejat duygularının farkına varırken kendisinden hiç beklenmeyecek bir hamle yapar.

(TelevizyonGazetesi.com)