Abone Ol

Benim Adım Melek dizisi başlıyor! 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Benim Adım Melek yeni sezonda izleyici karşısına çıkıyor. Merakla beklenen dizinin kadrosunda usta isimler de yer alıyor. Peki, Benim Adım Melek dizisi konusu nedir? İşte Benim Adım Melek ile ilgili merak edilenler...

Benim Adım Melek dizisi başlıyor! 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

TRT 1 yeni dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çarşamba akşamları yayınlanacak dizinin ilk bölümünde neler olacak merak konusu. İşte Bemim Adım Melek konusu...

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ KONUSU

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek’in hayattaki en kıymetlileri: çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

BENİM ADIM MELEK 1. BÖLÜM FRAGMANI