Abone Ol

Behzat Ç. yayından kaldırıldı mı? BluTV'den flaş açıklama

Behzat Ç. dizisi hayatına internette yayın yapan bir kanal üzerinden sürdürme kararı almış ve hayranlarını mutlu etmişti. Ancak bir internet sitesinin yaptığı 'ikinci sezon yayınlanmayacak' haberi gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Behzat Ç. yayından kaldırıldı mı? BluTV'den flaş açıklama

Dizi sektörünün kült yapımlarından Behzat Ç. veda mı ediyor?

webtekno'nun haberine göre dizi ekibiyle BluTV anlaşamadı. Bu yüzden de dizinin yeni sezonunun çekimleri öncesinde iptal edildi. Dizide Şevket karakterini canlandıran Ege Aydan Instagram hesabından ilk önce bir kullanıcının yorumuna "proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar" şeklinde cevap verdi fakat daha sonra sildi. Ardından yine Instagram hesabından bir paylaşım yapan Ege Aydan "üç gün sonra ne olur bilemem" diye yazdı.

Behzat Ç. 4. sezon için BluTV ile anlaşmış, 9 bölümle sezon finali yapmıştı. Dizinin finalinin yayınlanmasının hemen ardından kanal,  yeni bir fragman yayınlayarak yeni sezonun yakında olduğunu ve bölümlerin de izleyenlerin isteğiyle 45 dakikadan 60 dakikaya çıkarıldığı duyurmuştu.

BluTV yetkililerinden alınan bilgiye göreyse görüşmelerin sürdüğü bildirildi. Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Blu TV CEO'su A. Doğan Yalçındağ, dizinin devam etmeyeceğine yönelik haberlerin yanlış olduğunu ve dizinin sona ermediğini söyledi.

Behzat Ç. yayından kaldırıldı mı? BluTV'den flaş açıklama - Resim: 1