MedyaFaresi MedyaFaresi

Behzat Ç. iki eksikle geri dönüyor!

Fenomen dizi Behzat Ç. yıllar sonra BluTV ile geri dönmeye hazırlanıyor. Yeniden toplanmaya başlayan ekipte bazı isimler yer almayacak.

Eklenme: 25 Mart 2019 18:51 - Güncelleme: 25 Mart 2019 18:53

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu'nun oynadığı 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' dizisinin yeni bölümlerinin çekileceği haberi büyük heyecan yarattı. Fenomen projenin ilk olarak 9 bölüm çekileceği ve BluTV'de yayınlanacağı ortaya çıktı.

SENARİST DEĞİŞTİ

Cezaevinde olan Emrah Serbes'in aynı adlı eserinden uyarlanan diziyi senarist Ercan Mehmet Erdem yeniden yazmaya başladı. Eski ekibi bir araya getirmek için harekete geçen Serdar Akar'ın yöneteceği dizinin çekimlerine haziran ayında başlanması planlanıyor. Dizinin yeni bölümlerinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı ise merak konusu oldu.

'Behzat Ç.'nin en renkli karakterlerinin başında gelen Harun'a hayat veren Fatih Artman'ın yeni kadroda olmadığı öğrenildi. Kulislerde Harun'un tayini çıkmış gibi gösterileceği ve yerine yeni bir karakterin hikâyeye dahil edileceği konuşuluyor.

Anne olmaya hazırlanan Seda Bakan'ın da yer almayacağı yeni kadro için, eski bölümlerde 'Ercüment Çözer' rolünü canlandıran Nejat İşler'le de görüşülüyor.