MedyaFaresi MedyaFaresi

Bebeği beşiğinden çeken hayalet bebek telsizinin kamerasına yakalandı

Medyafaresi.com Dış haberler: Rob Moss adlı baba bebek telsizinin çektiği görüntüleri izlerken bir hayalet gördüğünü iddia etti. Rob Moss tüyleri ürperten o anları Facebook hesabı üzerinden paylaştı.

Eklenme: 08 Eylül 2019 12:13 - Güncelleme: 08 Eylül 2019 12:33

Lara Sili / Medyafaresi.com Dış haberler:

Kameralı bebek telsizinden bebeğini izleyen baba bebeğinin beşiğinin orada bir hayalet gördüğünü iddia etti.

Rob Moss adlı baba bebeğinin beşiğinin yanında beliren ve bebeğinin bacaklarından çeken bir hayalet gördüğünü iddia etti.

Rob Moss bebek telsizinin kaydettiği korkunç görüntüleri Facebook hesabından paylaştı. Rob Moss'un korkunç paylaşımı 43.000 kişi tarafından izlendi.

Rob Moss paylaştığı videonun altına "Bir hayaletin görüntülerini kameraya aldığıma %96 oranla eminim. Sabah çocuğumu kontrol etmek için bebek mönitörünün görüntülerini izliyordum ve beşiğin başında bir şey belirdi. Beşiğin başında beliren ve tanımlayamadığım şey oğlumun bacaklarından çekmeye başladı."

Rob Moss'un paylaştığı videoda ilk olarak bebeğin beşiğinin başında ışık gibi bir şey görüntüleniyor. Beşiğin başında beliren tanımlanamayan şey bir anda bebeğin bacaklarından çekmeye başlıyor ve bebeğin pozisyonu doğal olmayan bir hal alıyor.

İşte tüyleri ürpertten o anlar...

Medyafaresi.com