Abone Ol

Bahçeli akşama kadar evlilik programı mı izliyor?

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bürosundaki televizyonda en çok evlilik programları izlediğini yazdı.

Bahçeli akşama kadar evlilik programı mı izliyor?

Bahçeli'nin yakın arkadaşından edindiği bilgileri okuyucularıyla paylaşan Rahmi Turan, "Normal zamanlarda, Devlet Bey sabah evden çıktıktan sonra doğruca Genel Merkez’e gidiyor, odasına kapanıyor, akşama kadar odasından çıkmadan işleriyle uğraşıyor, bol bol televizyon seyrediyor." dedi.

Turan'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

Devlet Bahçeli’nin çok monoton bir yaşam tarzı olduğunu biliyor muydunuz?

Ona yakınlığı olan bir arkadaşım bana Devlet Bey’in günlük hayatını anlatınca çok şaşırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Devlet Bey, evi ile MHP Genel Merkezi arasında mekik dokuyan, özel hayatı olmayan, tekdüze yaşayıp, davetlere, düğünlere, kokteyllere kesinlikle katılmayan bir siyasetçi…

Bekâr… Hiç evlenmemiş… Bundan sonra evlenmeye de niyeti yok!

Kız kardeşi ile yaşıyor… Evde hizmetçiler, korumalar filan var… Evinin kalın perdelerini devamlı olarak sımsıkı kapalı tutuyor, içeriye güneş ışığı bile giremiyor.

* * *

Devlet Bahçeli anjiyo olup kalp damarına “stent” takıldığı için şimdi istirahatte…

Normal zamanlarda, Devlet Bey sabah evden çıktıktan sonra doğruca Genel Merkez’e gidiyor, odasına kapanıyor, akşama kadar odasından çıkmadan işleriyle uğraşıyor, bol bol televizyon seyrediyor.

Bütün günlerini, salı günü Meclis’te yapacağı Grup Toplantısı için çalışmakla geçiriyor, grupta konuştuktan sonra o haftaki işi bitiyor.

Peki, akşama kadar bürosunda açık olan televizyonda neler seyrediyor?

Onu da öğrendik… Televizyonlardaki evlilik programlarını izliyormuş! Çok ilgileniyormuş bunlarla… Hem de hayranlık derecesinde!