Abone Ol

Aziz Kiraz ve Asena sosyal medyayı salladı

29 – 31 Ocak 2016 haftasonu sosyal medya ratinglerinde bu hafta zirvede O Ses Türkiye yer aldı.

Aziz Kiraz ve Asena sosyal medyayı salladı

O Ses Türkiye’de Hadise’nin yarışmacısı Aziz Kiraz’ın performansı ve şarkıya dansıyla eşlik eden Asena çok konuşulurken, çeyrek finalin yarışmacılarının belli olduğu program 38,47 Somera Rating alarak hafta sonu ekranının en çok konuşulan yapımı oldu.

Hafta sonunun en çok konuşulan ikinci yayını Beyaz Show’un bu haftaki konukları; Şükrü Özyıldız, Mithat Can Özer, Hande Doğandemir ve Serkan Kaya idi. Konuklarla ilgili yorumların çok konuşulduğu program 20,02 Somera Rating alarak 2. sıraya yerleşti.

Kiralık Aşk, Koray’ın Ömer ile diyalogları, Sude’nin Defne hakkında duyduklarını Ömer’e anlatmak istemesi ve Defne’nin Hulusi Bey ile konuşulurken dizi 14,18 Somera Rating  alarak hafta sonu en çok konuşulan 3. yapımı oldu.

Fatih Portakal ile Ana Haber’de program hashtag’i #hayırlısı’idi. Program boyunca yorum ve görüşlerin Twitter’da paylaşıldığı program 9,23  Rating alarak sosyal medyada 4. oldu.

Bucaspor - Beşiktaş maçı, Beşiktaş’ın çeyrek finale yükselmesi, pozisyonları ve taraftarların sevinçleri ile sosyal medyada ses getirdi. Beşiktaş’ın 2 - 0  kazandığı maç 9,23 Somera Rating alarak hafta sonunun en çok konuşulan 5. yayını oldu.

Aziz Kiraz ve Asena sosyal medyayı salladı - Resim: 1