Abone Ol

Azeri Spikerden Fenerbahçe'ye Tarkan Şarkısıyla Gönderme: Geççek Geççek

Fenerbahçe'nin Konferans Ligi'nden elendiği Slavia Prag maçını anlatan Azeri spiker Nurlan Valihoğlu'ndan 'Geççek'li yorumlar geldi.

Azeri Spikerden Fenerbahçe'ye Tarkan Şarkısıyla Gönderme: Geççek Geççek

EFA Konferans Ligi'nde Fenerbahçe, Çekya takımı Slavia Prag'a her iki maçta da 3-2 yenilerek elendi. Önceki gün oynanan ikinci maçı Azerbaycan televizyonu CBS Sport TV naklen yayınlarken spiker ve yorumcu Nurlan Valihoğlu'nun yorumları sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya hesabında Fenerbahçe paylaşımlarıyla dikkat çeken Valihoğlu'nun yaptığı yorumlar şöyle:​​​​​​​

"Fenerbahçe’yi sahada bu kadar aciz görmek tüm arkadaşları ve beni kahrediyor. Ama bu da geçer. Tarkan’ın yakında okuduğu çok güzel şarkı gibi geççek dostlar geççek.”

"Görelim İsmail Kartal kimleri çıkaracak? Nihayet Sosa'yı çıkarmanın lazım olduğunu akıl edebildi İsmail Kartal... Ozan Tufan giriyor... Fenerbahçe tarihini ders verip anlatmak lazım.​​​​​​​ Fenerbahçe formasının ağırlığını hissetmeden sahaya çıkmak günahtır. Bu futbolculara Fenerbahçe tarihini ders verip anlatmak lazım, belki bu futboldan utanırlar.​​​​​​​

"Fenerbahçe basketbolda yıllardır Real Madrid'e eziyet çektirir. Ama futbolda Slavia Prag'dan eziyet çekiyor. Prag, 20 hücum yaptı, basketbolda bu kadar hücum yapılmıyor."