MedyaFaresi MedyaFaresi

Ayşegül Aldinç'ten 53 yaş pozları! Monica Bellucci kadar dinç!

MEDYAFARESİ GALERİ- 53 yaşındaki Ayşegül Aldinç, yeni fotoğraflarıyla dünyaca ünlü yıldız Monica Belluci'ye rakip oldu.

Eklenme: 06 Ekim 2010 10:24 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 00:24
İŞTE AYŞEGÜL ALDİNÇ'İN MUHTEŞEM POZLARI

MONİCA BELLUCCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği, sadeliği ve estetiksiz görüntüsüyle tüm Türkiye'yi kendine hayran bırakan Ayşegül Aldinç, Monica Belluci'ye rakip oldu. Akşam gazetesinin haberine göre yeni imaj fotoğraflarında ünlü Hollywood yıldızına benzetilen Aldinç, Türkiye'nin genç oyuncuları tarafından 'Belluci'den daha dinç ve güzel' ilan edildi. 'Yerli malı yurdun malı' diyerek espri yapan ünlüler, 'O, zamanı durdurmayı başarmış' şeklinde yorum yaptı.

ZAMANI DURDURMUŞ!
Burak Özçivit: Ayşegül Aldinç'in, Türkiye'de beğendiğim kadınların arasında önemli bir yeri var. Zamanı durdurmuş bir kadın olarak görüyorum onu. Kendine çok iyi bakmış. Daha ne denebilir ki...

ALLAH SAHİBİNE BAĞIŞLASIN
Hakan Yılmaz (Oyuncu): 53 yaşında olmasına rağmen, yaşına göre güzel bir kadın. 'Maşallah' diyorum bir yerlerini kaşısın. Allah sahibine bağışlasın. Monica Belluci'den daha dinç ve güzel diyorum. 'Yerli malı yurdun malı' misali Türk kadını her zaman güzeldir.

MADONNA'DAN DAHA İYİ
Vatan Şaşmaz (Oyuncu): Ayşegül Hanım'ın fotoğrafları da kendisi de 10 numara, çok güzel. Madonna'yla yaşıt ve onunla yarışan bir vücuda sahip. Genç kızlarımıza güzel bir örnek olsun ve ondan feyzalsınlar. O yaşta kendine bakan kadının görüntüsü duruyor karşımızda. Monica Belluci'den daha güzel ve alımlı...

HER DÖNEM GENÇ
Mehmet Köymen (Modacı): Bir dönem Ayşegül Hanım'ın kıyafetlerini hazırlamıştım. Her döneme her çağa ayak uydurabilecek bir kadın. Müziği erken bıraktı. Kendisine neden bu kadar erken bıraktığını sorduğumda da 'Bu piyasaya ayak uydurabilecek bir kadın değilim' diyordu. Sonrasında farklı boyutta arayışlara girdi. Her dönem, her zaman genç kalabilen bir kadın. Çok kaliteli bir hammaddesi vardır. Eskimeyen bir sanatçıdır, tekrar müziğe döndüğü için sevindim.