MedyaFaresi MedyaFaresi

Ayşe Arman'dan Flaş Atatürk Müjdesi: Başrol Oyuncusu da Belli Oldu!

Ayşe Arman sosyal medya hesabı üzerinden “Duyduk duymadık demeyin” sözleri ile yeni bir müjde verdi.

Eklenme: 13 Ekim 2021 20:36 - Güncelleme: 13 Ekim 2021 20:43

Gazeteci Ayşe Arman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. “İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum” ifadelerini kullanan Arman, “29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor” dedi ve ekledi: “Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak??? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli.”

‘BENCE ÇOK İYİ BİR SEÇİM...’

“Duyduk duymadık demeyin!!! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’de, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor.

2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bi projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak???

Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli.

Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik.

Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bi şeyi yok. Ultra doğal bi oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım...