Abone Ol

ATV'nin yeni dizisi Eve Dönüş başlıyor

Seyircileriyle buluşmasına sayılı gün kalan atv’ nin iddialı dizisi Eve Dönüş’ün büyük merakla beklenen ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu!

ATV'nin yeni dizisi Eve Dönüş başlıyor

7 Ekim’de başlayacak olan, başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi’nin paylaşacağı “Eve Dönüş” dizisinin tanıtım fragmanı kısa sürede büyük beğeni topladı.

Heyecanlı ve sürükleyici hikâyesiyle izleyiciyi ekrana bağlayacak olan dizi, birbirlerine yabancı olsalar da aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Yusuf ve Leyla’nın hikâyesini anlatırken aşk, aile ve intikam temalarını barındıran içeriğiyle, yeni sezonda izleyicilerin ilgi odağı olacak.

Oyuncu kadrosu bir hayli zengin olan dizide Tardu Flordun, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Muratt Atik, Ümit Olcay, Merve Oflaz, Zeynep Özder, Gülden Dudarık, Leya Kırşan ve Edip Saner gibi önemli isimler bir araya geliyor.

Merakla beklenen tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla diziye dair ilk önemli ipuçları da seyirciyle paylaşılmış oldu. Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise, Kartal Çidamlı üstleniyor.

Yeni sezonun en çok konuşulacak yapımları arasında şimdiden yerini alan "Eve Dönüş" dizisi, 7 Ekim Çarşamba akşamı atv' de ekrana gelecek.