Abone Ol

Atiye 3. Sezon Ne Zaman Yayınlancak?

Netflix'in Türk yapımı dizisi Atiye, üçüncü sezonu için gün sayıyor.

Atiye 3. Sezon Ne Zaman Yayınlancak?

Mistik konusuyla dikkatleri üzerine çeken Atiye, aynı zamanda Türk yapımları arasında da farklı bir yere sahip. İlk sezonda çekimlerin bir bölümünün Göbeklitepe’de gerçekleştiği Atiye’nin 3. sezonunda oyuncu kadrosuna başarılı bir oyuncunun katılacağı da duyuruldu.

ATİYE 3. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Jason George, Fatih Ünal ve Nuran Evren Şit’in senaryosunu birlikte yazdığı Atiye’nin 3. Sezonu için nefesler tutuldu. Koronavirüs nedeniyle çekimlerine bir süreliğine ara verilen Atiye’nin 3. Sezonunun 17 Haziran’da başlayacağı açıklandı.

Diğer yandan dizinin yeni sezonunda başarılı oyuncu Selma Ergeç’in kadroya katılacağı duyurulmuştu.

Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat, Atiye’nin yeni sezon çekimlerine ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Yeni Ay'da başladık çekimlere, Atiye'nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye'nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun."

ATİYE'NİN YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Atiye dizisinin 3. yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı?

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İstanbul'da mükemmel bir hayatı olan güzel ve genç v bir ressam olan Atiye'nin (Beren Saat) sevgi dolu bir ailesi, yakışıklı ve varlıklı bir sevgilisi vardır. Ayrıca ilk bireysel sergisini açmasına kısa süre kalmıştır. Fakat kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbekli Tepe'de yapılan bir keşif sebebiyle değişmek üzeredir.
Erhan (Mehmet Günsür) adındaki bir arkeolog, burada gerçekleştirdiği kazı sırasında bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbekli Tepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.