Abone Ol

O Hayat Benim 77. Bölüm Fragmanı yayınlandı

FOX TV'nin heyecan dolu dizisi O Hayat Benim 77. bölüm fragmanını yayınladı. Pazar akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Doruk kayboluyor. O Hayat Benim 77. bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde.

O Hayat Benim'de Ateş acıların en büyüğünü yaşıyor

Efsun ve Sultan’ın hayatları Kenan’ın avcunun içindedir artık. Sultan, Efsun’u koruyabilmek için ölüp ölüp dirilmektedir. Kenan’ın seneler sonra Atahanların hayatına yeniden girişi, onun geçmişte Hülya ile arasında geçenleri bilen herkesi endişelendirir

Mehmet Emir’in başına gelenlerden dolayı herkesten çok Hülya ve Arda’yı suçlayan Fulya artık sesini çıkarmadan durabilecek gibi değildir… Kısmetsizler Mahallesi’nde Hanife öğrendiği sırrı kullanarak yengesi Ganimet’i iyice köşeye sıkıştırır.

O Hayat Benim 77. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Resim: 1O Hayat Benim'de Bahar bir kere daha yıkılıyor

Sultan da İlyas’ın yarım kalan lafını unutmamıştır. Efsun’la ilgili neyi yanlış bildiğini öğrenmeye kararlıdır. Ancak Ateş’in başına öyle bir şey gelir ki… Tüm hayatlar bir anda durur sanki. Doruk kaybolmuştur. Ateş ve Bahar umutların gitgide tükendiği bir arayışın ortasında bulurlar kendilerini. Ateş acıların en büyüğüyle karşı karşıyadır.

O Hayat Benim son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Pazar akşamı 76. bölümü ile ekrana gelen dizide Efsun ile ilgili ortaya çıkan sır herkesi şaşırttı. bahar ise beklemediği bir ölümle karşılaştı. O Hayat Benim son bölümde yaşananlar ve ayrıntılar haberimizde.

O Hayat Benim 77. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Resim: 2O Hayat Benim kadrosunda sürpriz değişiklik

O HAYAT BENİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fulya’nın sözleri Mehmet Emir’in kafasında yankılanıp durmaktadır ama hastalık bedenini ve zihnini çoktan ele geçirmiştir artık. Geriye tek bir çare kalmıştır. Hayati tehlikeye rağmen ameliyat!

Herkesin hayatına bir şekilde temas eden bu ameliyat, Bahar için de beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirir. Kısmetsizler Mahallesinde ise bir cenaze kalkar. Bu ölümle üstü çok uzun zamandır örtülü kalmış sırlar gün yüzüne çıkar.

O Hayat Benim 77. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Resim: 3O Hayat Benim'de Efsun evleniyor!

Ganimet ve İlyas arasındaki büyük sır, Efsun’un hayatını da doğrudan etkileyecektir. Ancak Ganimet hiç ummadığı bir tehditle karşı karşıya kalır…

Salih kendi paçasını kurtarmak için Hülya’yla işbirliğine giderken, Sultan bu ihanet karşısında sessiz kalmaz.

Fakat Hülya çaresiz kaldığı noktada öyle birinden yardım ister ki...Artık hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır!