Abone Ol

Aslı Enver Mehmet Üstündağ'ı mahkemeye veriyor

Ünlü oyuncu Aslı Enver, Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın “Aslı Enver, Kerem Tunçeri aşkı ortaya çıktı! ‘Koru’da gizli buluşma’ ” haberine dava açacağını duyurdu.

Aslı Enver Mehmet Üstündağ'ı mahkemeye veriyor

Mehmet Üstündağ bugün, “Aslı Enver, Kerem Tunçeri aşkı ortaya çıktı” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Üstündağ yazısında, Aslı Enver’in bir dönem birlikte olduğu söylenen Kerem Tunçeri ile görüşebilmek için Caddebostan’daki Sabiha Hanım Korusu’ndan 16 bin TL’ye ev tuttuğunu belirtti.

Üstündağ’ın Tunçeri iddiasına Aslı Enver’den sert bir yanıt geldi. Sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklama yapan Aslı Enver, "Maalesef bu haberle birlikte sınır aşılmış oldu" dedi. Enver, Üstündağ'ın haberinin "yalan" olduğunu söyledi ve hukuki yollara başvuracağını belirtti.

Aslı Enver'in açıklaması şöyle:

Bugüne dek hakkımda çokça yalan haber çıkmıştır ve yıllar içinde bu duruma bağışıklığım da oluştu. Mümkün oldukça da cevap vermeyi tercih etmedim. Mesela dün sabah bir mekanda perdeleri indirerek ilişkim olmayan ve görüşmediğim biriyle yemek yediğim yazılıyor. Çok önemsemedim şu zamana dek çünkü hayatımda biri olur ise bunu kimseden sakınmak ve saklamak zorunda değilim.

Bugün Hürriyet gazetesindeki haberin içeriği yalan olmakla beraber, esas sıkıntı kişisel verilerin koruma kanununa aykırı olarak açık adresimin ve evimin fotoğraflarının alenen paylaşılmış olmasıdır. Hedef gösterircesine adresimi evimin fotoğraflarıyla birlikte manşet yaparak güvenliğimi tehlikeye atmak ne tür bir şiddettir?

Maalesef bu haberle birlikte sınır aşılmış oldu. Kanuni haklarımı aramak için tüm işlemleri başlatacağımı bildiririm."

Aslı Enver Mehmet Üstündağ'ı mahkemeye veriyor - Resim: 1