Abone Ol

Ashton Kutcher'dan Demi Moore'un üçlü cinsel ilişki itirafına cevap

ABD'li oyuncu Ashton Kutcher, eski eşi Demi Moore'un 'üçlü cinsel ilişki' ve 'aldatma' iddialarına cevap verdi. Twitter'dan telefon numarasını paylaşan oyuncu, 'Gerçeği öğrenmek için bana mesaj atın' dedi.

Ashton Kutcher'dan Demi Moore'un üçlü cinsel ilişki itirafına cevap

Ashton Kutcher, Inside Out isimli kitabında ilişkilerine dair birçok itirafta bulunan 56 yaşındaki Demi Moore karşısında sessizliğini bozdu. Evli kaldığı süre boyunca eski kocası (Kutcher) tarafından üçlü cinsel ilişki için çok fazla baskı gördüğünü ve aldatıldığını belirten Moore'a Twitter'dan cevap verdi.

2015 yılında oyuncu Mila Kunis ile evlenen ve iki çocuğu olan Kutcher paylaşımında "Gerçekten iğneleyici bir tweet atmak üzereydim. Ancak oğlumu, kızımı ve eşimi görünce vazgeçtim" ifadelerini kullandı. Daha sonra babası Larry Kutcher'dan alıntı yaparak 'Hayat güzel' diye yazdı.

Hızını alamayan oyuncu, bu paylaşımlarından yaklaşık bir saat sonra da telefon numarasını 'Gerçekler için bana mesaj atın' diyerek paylaştı. Kutcher'ın paylaştığı numaranın amacı, hayranlarının hakkında çıkan söylentilerin gerçeklerini kendisine sorarak öğrenebilmeleri.