MedyaFaresi MedyaFaresi

Angelina Jolie mum gibi eriyor

Hollywood'un "altın kızı" Angelina Jolie görüntüsüyle herkesi endişelendiriyor.. Yıllardır zayıflığı ile gündeme oturan 40 yaşındaki Jolie, son haliyle dedikoduları alevlendirdi.

Eklenme: 19 Ocak 2016 11:33 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 23:16

Jolie, geçen hafta Kung Fu Panda 3 adlı filmin galasına dört çocuğuyla birlikte katıldı. Zahara, Pax Thien, Shiloh ve Vivienne Marcheline ile birlikte kırmızı halıya çıkan Jolie, etrafına gülücükler dağıttı. Ama yüzünün solgunluğu da dikkatlerden kaçmadı. 

Angelina Jolie çocuklarıyla Kung Fu Panda 3 galasında

Güzel oyuncunun dokunsan kırılacak gibi duran bacakları, içeri çökmüş gözleri ve yanakları hayranlarını endişelendirdi.

ANGELİNA JOLIE FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

İncecik kolları ise Jolie'nin Lara Croft'u canlandırdığı dönemdeki daha dolgun ama sağlıklı görüntüsünü aratacak düzeydeydi.

Brangelina boşanıyor mu?

 Bu görüntü, Jolie'nin sağlığı ile ilgili endişeleri artırdığı gibi Brad Pitt ile olan evliliği de dedikodu çarkının merkezine yerleşti.

Bazılarına göre zaten ince kalmak için elinden geleni yapan ve çok az yiyerek yaşayan Jolie, evliliğinde yaşadığı sorunlar yüzünden tamamen yemeden içmeden kesildi.

Angelina Jolie, uzun süredir zayıflığıyla gündeme geliyor. Bir dönem, ünlü oyuncunun sadece darı, buğday,kinoa gibi besinler yediği iddia edilmişti.