Abone Ol

Ameliyat Sonrası Seren Serengil'in Son Hali Paylaşıldı

'Dumping sendromu'na yakalanıp 43,5 kiloya kadar düşen Seren Serengil, riskli bir ameliyat oldu. Ünlü şarkıcının sevgilisi Mustafa Rahman Tohma hastane koridorundan dolaşan Serengil'in son halini paylaştı.

Ameliyat Sonrası Seren Serengil'in Son Hali Paylaşıldı

50 yaşındaki Seren Serengil mide ameliyatı olmuş ve zayıflığı kendisine yeterli gelmeyince hayatını riske atarak 70 kilo iken bir ameliyat daha olmuştu. O ameliyatın ardından 'Dumping sendromu'yla mücadele eden şarkıcı; karaciğer, pankreas ve böbreklerinin iflas etmek üzere olduğunu söylemişti.

Cuma günü riskli bir ameliyat olan Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, Serengil'in ameliyatının iyi geçtiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tohma, sevgilisinin son durumunu paylaşıp "Allah'ım sana sonsuz şükürler olsun, ameliyatımız çok güzel geçti" dedi.

Ziyaretçi kabul etmeye başlayan Serengil zaman zaman hastane içinde dolaşıyor. O anlardan biri paylaşılan Serengil'in durumu iyi görünüyor.

Ameliyat Sonrası Seren Serengil'in Son Hali Paylaşıldı - Resim: 1

Mustafa Rahman Tohma ise sevgilisini bir an olsun bırakmıyor. Tohma sevgisinin son halini "İyi olacak" notuyla paylaştı.

Ameliyat Sonrası Seren Serengil'in Son Hali Paylaşıldı - Resim: 2