Abone Ol

Algı Eke şiddet iddialarına aldırmadı, İnan Ulaş Torun'la evlendi

Eski sevgililerine şiddet uyguladığı iddia edilen oyuncu İnan Ulaş Torun ve sevgilisi Algı Eke’nin 1 Haziran’da gizlice evlendi.

Oyuncu çift skandal iddiaların ardından evlendi

Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısı, ünlü oyuncu İnan Ulaş Torun'un sevgililerine şiddet uyguladığını iddia etmişti.

Sayfasına " Arkadaşlar, bu adamla sevgili olan ya da tanıdığı sevgili olacak varsa dikkat, kendisi gerçek bir sosyopat" yazan kullanıcı kendisine gelen birçok şiddet mesajını da sayfasına taşıdı.

Kısa bir süre sonra ünlü oyuncunun şirketi 'iddialar asılsızdır' açıklaması yaptı, sevgilisi Algı Eke ise 'sorun yok, birlikteyiz' dedi.

İDDİALAR ETKİLEMEDİ

Bir süredir ortalıkta görünmeyen çiftin iddiaların ortaya çıkmasının hemen ardından 1 Haziran tarihinde Torun’un memleketi Akhisar’da nikâh masasına oturduğu ortaya çıktı.

HT Magazin'den Neziha Kartal'ın haberine göre, sade bir törenle hayatlarını birleştiren çift, sosyal medyada konuyla ilgili paylaşım yapmadı. Torun ve Eke, balayı için Ege sahillerini tercih etti.

Algı Eke şiddet iddialarına aldırmadı, İnan Ulaş Torun'la evlendi - Resim: 1

Şiddet iddialarının ardından Eke, “Ayrılık söz konusu değil, birlikteyiz” demiş, Torun ise iddia sahiplerine dava açacağını açıklamıştı.