Abone Ol

Aleyna Tilki'den Taciz Tepkisi: Ya Ceza Verin ya da Bana Silah

Şarkıcı Aleyna Tilki, yaşadığı taciz olayı hakkında bir kez daha isyan etti.

Aleyna Tilki'den Taciz Tepkisi: Ya Ceza Verin ya da Bana Silah

Şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter hesabından aldığı tehditlerle ilgili Emniyet Müdürü tarafından arandığını duyurdu. Kendisine atılan bir mesajı da paylaşan Tilki, “Emniyet müdürü sağ olsun aradı. Tekrardan herkesten şikayetçi olacağım. Gerekenin yapılmasını umuyorum” ifadelerini kullandı.

Konuya ilişkin gün boyu paylaşımlarda bulunan Tilki, “Yoğurdu suyla karıştırınca ayran olabileceğini haber verdiğimde tüm Türkiye bunu konuştu! Ölüm tehditleri diyorum, evime kadar girebilen insanlar diyorum kimsede tık yok” diye isyan etti.

YA TEHDİTLERE CEZA VERİN, YA DA BANA SİLAH’ 

Tilki, özetle şunları söyledi:

“Beni evime baltayla gelmekle tehdit eden şahıs şimdi evimi bulamadığı sürece serbest mi gezicek? İş bana mı kaldı? Bana kaldıysa o baltayla yapabileceklerimi söylemek istemiyorum. Ya beni tehdit eden, böyle özgürce evime laps diye atlayan insanlara ceza verin ya da bana silah verin. Evde uyurken de korumayla uyuyamam. Benim de bi hayatım var.

EMNİYET MÜDÜRÜ SAĞ OLSUN ARADI’

Yoğurdu suyla karıştırınca ayran olabileceğini haber verdiğimde tüm Türkiye bunu konuştu! Ölüm tehditleri diyorum, evime kadar girebilen insanlar diyorum kimsede tık yok. Şimdi bu ceza almayacak mı? Ala-cak. Emniyet müdürü sağ olsun aradı. Tekrardan herkesten şikayetçi olacağım. Gerekenin yapılmasını umuyorum.”