MedyaFaresi MedyaFaresi

Alessandra Ambrosio’nun güzellik sırları

Yıllardır moda dünyasının en iddialı mankenleri arasında bulunan Alessandra Ambrosio'nun merak edilen güzellik sırları ortaya çıktı. Victoria's Secret'ın efsanevi meleği güneş kremi sürmeden sokağa çıkmıyor, çocuklarıyla bol bol oyun oynuyor....

Eklenme: 09 Temmuz 2017 10:33 - Güncelleme: 09 Temmuz 2017 10:37

Victoria's Secret'ın en uzun soluklu meleklerinden biri olan Alessandra Ambrosio, doğal güzelliğe inananlardan. İşte 36 yaşındaki model, sıkı vücudundan, saç bakımınına kadar güzellik sırları…

Her Brezilyalı kadın gibi sıkı bir vücuda sahip olmaya önem veren Alessandra Ambrosio, sıkı vücudunu squat ve lunge yapıyor olmaya borçlu. Güzel isim ayrıca bar hareketlerini pilates, yoga, bale ve spinning'le birleştirmeyi de çok seviyor.

Güzelliğini doğallığa borçlu olan Alessandra, saç konusunda Sao Paulo'daki kuaförü organik ürünler kullanıyor ve Brezilya'ya her gittiğinde genellikle multivitamin terapisi uyguluyor.

Bir Brezilyalı olarak da güneş koruyucularının vazgeçilmezi olduğunun altını çizen Ambrosio, dışarıya çıkarken de sürekli güneş koruyucuları sürüyor. Outdoor aktivitelerini de çok seven Alessandra’nın favorisi çocuklarıyla parkta koşturmak, voleybol oynamak ve yüzmek.