MedyaFaresi MedyaFaresi

Aldatılan eşten şok intikam! Çırılçıplak yürüttü

Çin'de bir kadın, kocasını yatakta yakaladığı hemcinsini sokakta çırılçıplak yürüttü.

Eklenme: 11 Mart 2017 21:44 - Güncelleme: 12 Mart 2017 09:11

Kocasını yatakta kadınla bastı, çırılçıplak sokakta yürüttü! Çin'de bir kadın eşini yatakta bastı, yakaladığı kadını çırılçıplak sokakta dolaştırdı. Öfkeli eş, kadını sokakta sadece sütyen ve çantasıyla dolaşmaya zorlayarak bir nevi intikamını aldı.

Çin'in Siçuan eyaletinde bulunan Yibin şehrinde meydana gelen olayda ismini verilmeyen bir kadın kocasını yatakta 'metresi'yle bastı.

İddia edilene göre, Çinli kadın, eşinin haftada bir kez ortadan kaybolup birkaç saat ulaşılmaz duruma gelmesinden dolayı şüphelenmeye başlamıştı.

Vatan'da yer alan habere göre kadın, eşinin 'metresi' için kiraladığı daireyi basmadan önce annesi ve teyzesinin ona katılmasını istedi. Daireye gidip eşini yatakta bir kadınla görünce öfkeden çılgına dönen kadın 'genç rakibi'ni saçından tuttuğu gibi sadece sütyeni ve çantasıyla sokağa çıkartarak kalabalığın arasında yürümeye zorladı.

Görüntülerde neredeyse çırılçıplak olan genç kadın önce yavaşça yürütülüyor daha sonra yoldan geçenlerin müdahalesiyle tansiyon yükseliyor.