MedyaFaresi MedyaFaresi

Akşener: YSK'da bir abidik gubidikler olursa...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Niğde'de vatandaşlara hitap etti.

Eklenme: 29 Nisan 2018 16:36 - Güncelleme: 29 Nisan 2018 17:27

Akşener, "Bütün abidik kubidikler seçim sandığında yapılır, dolayısıyla kadınlarımıza sesleniyorum sandıkları koruyacağız. O sandıkları korumak için neler yaptım siz bilemezsiniz. Dolayısiyle YSK'da bir abidik gubidikler olursa sandalyeyi koyacağım önüne beni oradan jiletle kazıyamayacaklar." diye konuştu.

Akşener daha sonra burada İYİ Parti İl Hizmet Binası'nın açılışını yaptı.

“Bütün abidik gubidikler seçim sandığında yapılır, dolayısıyla kadınlarımıza sesleniyorum sandıkları koruyacağız. O sandıkları korumak için neler yaptım siz bilemezsiniz. Bu nedenle YSK’da bir abidik gubidikler olursa sandalyeyi koyacağım önüne beni oradan jiletle kazıyamayacaklar.

Yönetim boşluğu olduğu için dolar 4 liraya Euro 5 lirayı aştı. Yönetim boşluğu olduğu için Türkiye’de darbe yapıldı. 3.5 milyon Suriyeli Türkiye’de bu insanların ne olacağını bilmiyorsun. Menbiç’ten bahseden var mı?

Biliyor musunuz Ömer Halisdemir rahmetli şehidimizin adının verildiği üniversitenin önünden geçtik. Her ünivirsete bitiren üniversiteli iş bulabiliyor mu? Bu ülkenin gençleri işsiz işsiz, sizin bir baltaya sap olamayan çocuklarınız gemicik filoları sahipleri. İntihar ediyor gençlerimiz intihar. Sizin trolleriniz onlarla dalga geçiyor. Allah onları ıslah etsin

Sanayi yatırımlara hız vereceğiz, benim yakınlarımdan bir Allah’ın kulunun zengin edildiğini görmeyeceksiniz. Böl parçala yönet anlayışını ortadan kaldıracağız. Biz geliyoruz, biz kazanacağız.”