MedyaFaresi MedyaFaresi

AKP'li Öznur Çalık Katar Emirinin Elini Sıkmadı

AKP Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık'ın, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'nin selamlaşmak üzere uzattığı elini sıkmadı.

Eklenme: 07 Aralık 2021 17:29 - Güncelleme: 07 Aralık 2021 17:39

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığındaki heyetin Katar ziyaretindeki skandallarına bir yenisi eklendi. 

EMİRLİK ZİYARET EDİLDİ

Aralarında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AKP Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık'ın da bulunduğu heyeti, Katar Emirliği ziyaretinde Katar Emiri Al Sani karşıladı. 

AKP'Lİ VEKİL AL SANİ'NİN ELİNİ SIKMADI

AKP Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık'ın, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'nin selamlaşmak üzere uzattığı elini sıkmadı.

Öznür Çalık'a elini uzatan Şeyh Sani'nin eli havada kaldı.

O anlar ise kameralara şöyle yansıdı: 

NE OLMUŞTU? 

Dün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile  Katar Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani'nin Doha'da bir basın toplantısı düzenlemiş, toplantıda Reuters muhabiri Çavuşoğlu'na 'Para istemeye mi geldiniz?' diye sormuştu. 

Sorunun ardından TRT Haber'in canlı yayını kesmesi eleştirilirken; Çavuşoğlu soruya tepki göstermişti.