Abone Ol

AKP'li Trolden Provokatif Çağrı: Dilini, Elini Koparacağız

Bihavadis isimli bir yayın portalının kurucusu, yayın yönetmeni ve TÜGVA üyesi olan AKP'li Youtuber Emre Kayırlı, Boğaziçi Üniveristesi'ndeki protestolara katılan yurttaşları hedef aldı, tehdit etti.

AKP'li Trolden Provokatif Çağrı: Dilini, Elini Koparacağız

Boğaziçi eylemlerini hedef alan bir provokatif eylem daha gerçekleşti.

Verdiği pozlarda elinde silahlar bulunan, kullandığı ifadelerde provokasyon ve şiddet çağrısı yapan AKP'li troll Emre Kayırlı, paylaşımlarında ve yazdığı köşe yazısında öğrencileri hedef aldı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi de olan Kayırlı, Bihavadis isimli bir sitedeki yazısında öğrencilerin eğitim hayatına son verilmesini, devlet memuru gibi işlerden men edilmesini, banka hesaplarına ve mal varlıklarına el konulmasını, aynı gün içinde de tutuklanmasını istedi.

AKP'li Trolden Provokatif Çağrı: Dilini, Elini Koparacağız - Resim: 1

Kayırlı yaptığı diğer provokatif çağrıda ise, " 'Haydi gidiyoruz, polislerle omuz omuza duracağız, dil uzatanın dilini, el kaldıranın elini koparacağız' desem kaç kişi benimle gelir" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan AKP'li trolün diğer gönderilerinde de silah ile verdiği pozlar ve videolar mevcut.

AKP'li Trolden Provokatif Çağrı: Dilini, Elini Koparacağız - Resim: 2