Abone Ol

Şevki Yılmaz: Stüdyoyu kerhaneye dönüştürdüler

Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz, köşesinde televizyon programlarını sert sözlerle eleştirdi. Yılmaz'ın yazısını okuyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Şevki Yılmaz: Stüdyoyu kerhaneye dönüştürdüler

İşte Şevki Yılmaz'ın olay yaratan yazısı...

Allah’a sadıklarla, nankör hainlerin iç içe yaşadığı bu alçak ismiyle müsemma geçici dünya yurdumuzda sadece imtihan olmak için yaşıyoruz!

Memleket, mesken, su, hava, gıdalar, giysiler ve eşyalar kulluk imtihanında başarılı olmamız için birer emanet araçlardır.

Bu araçları gaye yapanlar, yaratılışın gereği kulluk görevlerini ve ödevlerini unuturlar! Ve devamlı ihmal ederler! Ölünce, ahiret yurdunun gümrü kapısı kabir evinde uyanırlar ve çok pişman olurlar!  Ama geri dönüşü olmayan bir uzun bir yolculuğa ve çetin bir hesap gününe doğru Berzah Âleminde beklemeye mahkûm edilirler!

İnsanoğlunun ilk atası Hz. Âdem (a.s) ile Hz. Havva (a.s)’ın yaratılışına, dünyanın Halifesi olmasını kıskanan melun Şeytan, insanoğullarına çeşitli mal makam şehvet ve haramları sevdirme tuzakları kurarak savaşını kıyamete kadar sürdürmeğe devam ediyor!

Bize, düşmanlığında yeminli olan Şeytanların bu asırdaki tuzakları daha da çetinleşti. Bu tuzakların başında iletişim vasıtaları gelmektedir.

Şeytanın tuzaklarına davet eden internet radyo, televizyonlar, fitnevizyon kanalizasyonlarına dönüştürüldüler!

Asırlar önceki Firavun sihirbazlarının bugünkü versiyonu günümüz şer medyasıdır!

Ahlakı edebi, hayâyı, namusu güveni, barışı, kardeşliği, sevgiyi, akrabalığı, sılahi rahimi ve Cennetimizi bombalayan Şeytan karargâhı medya!

Kanallarından iğrenç dizileriyle ve paraya taptırtan “Kim Milyoner Olmak İster” Programlarıyla maddeperest bir toplum oluşturmak için devamlı irin akıttıran iri medya!

Küçük devlet olan aile müessesini yıkmak için, “Kim Evlenmek İster” Programlarıyla stüdyolarını kerhaneye dönüştüren kahpe medyaya ne zaman dur denilecek!!!

Stüdyolardaki ahlak ve namusumuzla savaşları yetmemiş gibi Survivor maskesiyle fuhuş ticaretini kıtalara ve adalara taşıyan sekiz köşeli alçak, şerefsiz medyaya; imansız ve vicdansız patronlarına ne zaman dur denilecek!

RTÜK ve yetkili merciler, bu din, vatan, ırz ve namus ve manevi istikrarımızın düşmanlarından ne zaman hesap soracak!

Rusya, Amerika gibi düşman ülkelerin atomlarından milyon kere tehlikeli bu emperyalist ve Siyonistlerin taşeronları olan medya sihirbazlarının planlı ve sihirli saldıranlarına karşı iktidarımıza destek verdik. Ve veriyoruz. Şimdi de bu desteğimizin karşılığını da acilen bekliyoruz!

Dinimizi, imanımızı, vatanımızı ve aile yuvalarımızı korumakla görevli Hz. Musa (s.a)’ın asası olduğuna inandığımız milli medyaya sahip çıkanlara selam olsun!

Allah  (c.c), Hakkı Hak görüp, Hakka uyanlardan ve batılı batıl görüp batıllardan uzaklaşan salih, muhlis ve mücahid kullarından eylesin!

Bu uğurda çalışanların daim yardımcısı olsun!

Sadece Allah’a emanet olunuz!

Selam, sevgi ve duayla.

Not: Şubat tatilinde inşallah bizim de katılacağımız aşkın ve sevginin merkezine doyumsuz nadide bir UMRE ZİYARETİ için vakıf görevlimize müracaat etmenizi tavsiye ediyoruz!