Abone Ol

Ahmet Hakan'dan FETÖ'cü Enes Kanter'e: Maklubeci Tosun, Marulcu Olmuş

Ahmet Hakan, Fettullahçı terör örgütü üyesi olan ve FETÖ'ye sempatisini her fırsatta dile getiren basketbolcu Enes Kanter ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

Ahmet Hakan'dan FETÖ'cü Enes Kanter'e: Maklubeci Tosun, Marulcu Olmuş

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, FETÖ sempatizanı basketbolcu Enes Kanter ile ilgili bir yazı kaleme aldı. Bir vegan dergisine poz veren Kanter'in verdiği mesajları ti'ye alan Ahmet Hakan, FETÖ elebaşı Gülen'e de göndermeler yaptı.

Ahmet Hakan, Fettullahçı terör örgütü üyesi olan ve FETÖ'ye sempatisini her fırsatta dile getiren basketbolcu Enes Kanter ile ilgili bir yazı kaleme aldı.

Hürriyet'teki köşesinde "Maklubeci tosun, marulcu olmuş" başlığıyla bir yazı yazan Ahmet Hakan, Enes Kanter'in son icraatlarından bahsetti.

Ahmet Hakan'ın Hürriyet'teki köşesinde yer verdiği yazı şöyle;
Maklubeci tosun marulcu olmuş. Fetullah'ın manevi oğlu olarak bilinen, hatta soyadını "Gülen" olarak değiştiren basketbolcu Enes var ya... İşte o Enes, bir vegan dergisine pozlar vermiş.

Ahmet Hakan'dan FETÖ'cü Enes Kanter'e: Maklubeci Tosun, Marulcu Olmuş - Resim: 1

Maruldan kıyafetler giyerek fotoğraflar çektirmiş ve şu mesajları vermiş:

- Et olumsuz etki yaratıyor.

- İnekler ve tavuklar vahşice öldürülüyor.

- Gençler vegan olmalı.

"ONA 'HADİ LEN' DEMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY DİYEMİYORUM"

Üvey babası etli pilavdan yapılan maklubeyi mideye indirirken ve maklubeyi bir tür "örgüt yemeği" haline getirirken, örgütün en has elemanlarından Enes'in, maruldan giydiği kıyafetle vegansı şirinlikler yapması karşısında "Hadi len" demekten başka bir şey diyemiyorum.