MedyaFaresi MedyaFaresi

Adana'da swingerdan sonra gang bang rezaleti!

Adana'da sosyal paylaşım sitelerinden tanıştıkları kişilerle, bir kadının birden çok erkekle aynı anda cinsel ilişkiye girdiği 'gang bang' denilen yöntemle seks yaptığı iddia edilen ikisi kadın dört kişi gözaltına alındı.

Eklenme: 11 Mart 2016 11:52 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 02:32

Adana'da Ahlak Polisi, iç çamaşırı dolu bavulla şehir şehir gezip geceliği bin lira karşılığında 'swinger' fuhuş yapan 2'si kadın 4 kişiyi suçüstü yakaladı. Kadınlardan Esra Ç. verdiği ifadesinde, "Ben birden fazla erkekle birlikte olmaktan zevk alıyorum. Buna da 'gangbang' deniyor. Bunu yaparken de para alıyorum. Sevgilim para aldığımı bilmiyor o bunu fantezi için yapıyor, benim de onun için yaptığımı zannediyor" dedi. 

Ahlak Büro Amirliği ekipleri, sosyal medya üzerinden haberleşen bazı grupların para karşılığında gang bang denilen seks partileri organize ettiklerini saptadı. Siteleri takibe alan ekipler, Reşatbey Mahallesi'nde oturan 36 yaşındaki Mustafa Ö. ile eşi 27 yaşındaki Duygu Ö. ile Mersin'de yaşayan 22 yaşındaki Esra Ç. ve erkek arkadaşı 35 yaşındaki Sercan K.'nın aynı grup içerisinde yer aldıklarını ve birlikte hareket ettiklerini belirledi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri sosyal paylaşım sitesi üzerinden 'Armina-Tan' kod adını kullanan Esra Ç. (22) ve sevgilisi Sercan K.'nin (35) buradan tanıştığı evli ya da sevgili olan çiftlerle geceliği bin lira karşılığında fuhuş yaptığı ihbarını aldı.

Swinger partisinin gizli görüntüleri ortaya çıktı

İhbarı değerlendirip siteyi takibe alan polis, zanlıların çiftli fuhuş yaptığını belirledi. Polis hemen savcılıktan alınan izinle müşteri kimliğinde internet üzerinden görüşmeye başladı. Kendilerini iş adamı olarak tanıtan polis internet üzerinden çifte iki çift olduklarını, kendilerine bir çift daha bulmalarını istedi. Esra Ç. ise kendilerinin Mersin'de olduğunu, Adana'ya gelmek için 150 lira yol parası alacaklarını, geldiklerinde de bir gecelik fuhşun bedelinin çift başına bin lira olduğunu, otelde ilişkiye girmediklerini, ev olması gerektiğini söyledi.

"ADANA'DA YAĞLI MÜŞTERİ VAR"

Swinger nedir? Swinger çiftler nasıl yaşar?

Müşteri kimliğindeki polis bunun üzerine düşünüp irtibata geçeceklerini bildirdi. Bir süre sonra polis şartları kabul etti. Bunun üzerine Esra Ç. evli olan arkadaşı Duygu Ö.'yü (27) arayarak, "Adana'da yağlı bir müşteri var bunları kaçırmayalım bavulu hazırla yarın Adana'ya gidelim" dedi. Duygu Ö. de bu durumu kocası Mustafa Ö.'ye (36) bildirdi. Kocası da kabul etti. Esra Ç. ve sevgilisi Sercan K. Mersin'de hazırlıklarını yapıp bir bavula fantezi iç çamaşırı doldurarak Adana'ya geldi. Esra Ç. önce Adana'da yaşayan arkadaşı Duygu ve kocasını alarak buluşma evine gitti.

POLİSİ TANIYINCA KAÇTILAR
Polisin verdiği adrese gelen çiftler kapıyı çaldı. Kapı açıldığında Duygu Ö. ve kocası Mustafa Ö. 15 Mayıs 2015 tarihinde, eş değiştirme olarak bilinen ‘swinger’ operasyonunda yakalanıp cezaevine konulduktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldıkları için kapıyı açan polisi tanıdı.
Bunun üzerine yanındaki arkadaşlarına da "kaçın polis" diye bağırdı. Merdivenlerden kaçmaya çalışan 2'si kadın 4 kişi yakalandı. Yakalanan zanlıların yanında da bir bavul ele geçirildi. Zanlılar emniyete getirilerek sorguya alındı.

Swinger görüntülerini canlı yayınladı!

FANTEZİ İÇ ÇAMAŞIR BAVULU
Polis emniyete zanlılarla birlikte getirdiği bavulu açtığında şaşkına döndü. Bavulun içinde onlarca fantezi iç çamaşırı vardı. Polisi en fazla şaşırtan ise üzerinde "police" yazan fantezi iç çamaşırları oldu. Zanlıların il il gezerek eşli fuhuş yaptığı, fuhuş yapmaya giderken de yanlarına bir bavul dolusu fantezi iç çamaşırı malzemesi aldıkları öğrenildi.

Kadınlardan Esra Ç. verdiği ifadesinde, "Ben birden fazla erkekle birlikte olmaktan zevk alıyorum. Buna da 'gandbang' deniyor. Bunu yaparken de para alıyorum. Sevgilim para aldığımı bilmiyor o bunu fantezi için yapıyor benim de onun için yaptığımı zannediyor. Ben bin liraya anlaştım arkadaşıma da 800 liraya anlaştığımı söyledim" dediği öğrenildi.

"KENDİMİ ALIKOYAMIYORUM"
Kocasıyla birlikte fuhuş yapmaya gelen Duygu Ö.'nün ise daha önceki operasyonda yakalanmasına rağmen eşli fuhuş yapmaya devam ettiğini söyleyerek, "Ben bunu eğlence amaçlı yapıyorum. Para aldığımı kocam bilmiyor. Kendimi eşli fuhuş yapmaktan alıkoyamıyorum. Eşim ben erkeklerle birlikte olurken beni izlemekten zevk alıyor" dediği öğrenildi.

Zanlılar sorgularının ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine götürüldü. Zanlılar daha sonrada adliyeye sevk edildi.  Nöbetçi mahkemeye çıkartılan zanlılar adli kontrol yöntemiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı