Abone Ol

Acun Ilıcalı'dan şaşırtan Masterchef isteği: Başvurmayın

TV8'de ekrana gelen Survivor 2020 Ünlüler & Gönüllüler yarışma programının son bölümünde final fırtınası ortalığı kasıp kavurmaya başlarken, programın sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı'nın ada konseyi esnasındaki MasterChef açıklaması hayrete düşürdü.

Acun Ilıcalı'dan şaşırtan Masterchef isteği: Başvurmayın

Survivor Türkiye'nin 114.son bölüm konsey toplantısında yarışmacıları karşısına alarak değerlendirmelerde bulunan Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalında yeni sezonda da izleyici kitlesini ağırlayacak olan Masterchef yemek yarışmasına artık başvuru yapılmamasını talep etti.

Survivor Ünlüler & Gönüllüler'in sona ermesiyle beraber yayın hayatına başlayacak MasterChef yarışması hakkında seyircisini yakından ilgilendirecek açıklamalar gerçekleştiren Acun Ilıcalı, ''Başıma ilk kez geliyor'' diyerek bu yıl programa yapılan başvuru sayısının bir hayli yüksek olduğunun özellikle altını çizdi.

ACUN ILICALI: ''BU İŞLE ÇILGINCA İLGİLENMİYORSANIZ BAŞVURMAYIN''

Yapımcı Acun Ilıcalı Survivor 2020 konseyi sırasında, "MasterChef programına çok yoğun başvuru yapıldı. Bu sene büyük bir ilgi var. Ancak arkadaşlar başvuralara yetişmekte zorlanıyor.'' Ben başvurular için anons yapacaktım ancak arkadaşlar istemediler. Lütfen MasterChef'e lütfen başvurmayın. Eğer bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın." şeklinde ifadelere yer verdi.