MedyaFaresi MedyaFaresi

Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe camiasını heyecanlandıran Mesut Özil açıklaması

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı canlı yayında Fenerbahçe taraftarına mesaj verdi. Ilıcalı, "Yakında güzel şeyler olacak gibi hissediyorum" dedi ve "Mesut Özil'in kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Bu konuda bir çaba içerisindeyiz" ifadelerini kullandı.

Eklenme: 02 Mayıs 2020 23:05 - Güncelleme: 02 Mayıs 2020 23:16

Acun Ilıcalı, Arsenal'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili gelen soruyu yanıtladı.

"Yakında güzel şeyler olacağını hissettiğini" söyleyen Acun Ilıcalı, Mesut Özil'in kontratı bittiğinde elinden geleni yapacağını açıkladı. 

Acun Ilıcalı, Instagram'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Mesut Özil, Fenerbahçe'ye getir şeklinde istekler var. Yakında sanki güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum. Öyle hislerim var. Mesut'u çok seviyorum. Fenerbahçeliyim. Bu konuda elimden bir şey gelirse yapacağım. Bir çaba içerisindeyiz.

Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum. Sonra anlatırız. Başkanımız zamanı gelince... Bildiğiniz gibi kontratlar var, kontratın bitmesi geliyor. Mesut'un kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur.

Çünkü başkanımız Mesut'u getirebilecek bir başkan. Ben de bu konuda elimden ne gelirse yaparım."