Abone Ol

Acun Dominik'ten aradı, Sercan Nisa hakkında konuşan Semih'i azarladı!

Dün gece Survivor Ekstra programına telefonla bağlana Acun Ilıcalı, 20 gün önce programda Sercan ve Nisa aşkını konuşmayın demesine rağmen bu konuda yorum yapan Semih Öztürk'ü sert bir dille uyardı.

Acun Dominik'ten aradı, Sercan Nisa hakkında konuşan Semih'i azarladı!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'de Sercan ve Nisa arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Survivor'un aşkla ilgili bir konuyla gündeme gelmesini istemeyen Acun Ilıcalı'nın 20 gün önce Survivor Ekstra ve Survivor Panorama'da bu konunun konuşulmasını yasakladı. Uyarılara rağmen Survivor Ekstra'da yorumcu olan Semih Öztürk'ün Nisa hakkında yorum yaptığını duyan Ilıcalı, canlı yayına telefonla bağlanarak tepki gösterdi.

"BU ÇOK YANLIŞ SEMİH"

Survivor 2020'nin ardından her gece yayınlanan Survivor Ekstra programında Sercan ve Nisa arasında yaşanan diyalog konuşuldu. Nisa'dan bahseden yorumcu Semih Öztürk ise 'Nisa'nın yüzünde güller açıyordu' dedi. Öztürk'ü bu cümlesine sinirlenen Ilıcalı, canlı yayına telefonla bağlanarak şunları söyledi: "Ben Survivor Panorama ve Survivor Ekstra'da Nisa ve Sercan konusunun konuşulmasını istemedim. Çünkü ortada bir genç kız var ve diğer tarafta Sercan var. Maalesef Semih az önce 'Kızın yüzünde güller açıyordu' demiş. Bu çok yanlış Semih. Biz bu konuyu işlemek istemiyoruz. Bugünkü görüntünün tek bir sebebi var o da konunun bir yere bağlanmış olmasını göstermek. Sercan bizden özel izin istedi. Biz de buna izin verdik. Çünkü bu konunun bağlanmasını istedik. Nisa zaten bu konuya olan tavrını gösterdi. Olabilir bu aşktır böyle bir şey olsa biz zaten yayınlarız."

SEMİH NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ

Acun Ilıcalı'nın sözleri üzerine ne diyeceğini bilemeyen Semih Öztürk ise "Haklısın abi, evet" demekle yetindi. Ilıcalı'nın söyledikleri karşısında sessiz kalan diğer yorumcuların şaşkınlıkları ise suratlarına yansıdı.