MedyaFaresi MedyaFaresi

90'lı yılların unutulmaz 7 moda trendi

90'lı yılların modasından unutulmayan 7 trend!

Eklenme: 25 Ağustos 2015 18:44 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 19:52

90'lı yılların modası her devir gibi kendine has bazı özellikler taşıyordu. Rahatlığı ve şıklığı bir arada barındıran kombinler, yıllar geçtikçe unutulmaya başlandı. Ama siz kadınlara bir sürprizimiz var!

90'lar modası geri döndü! İşte o parçalar...

Kesik Üstler

Yeniden moda olan bu parçalar daha uzun süre varlığını sürdürmeye devam edecek.

Birkenstock Terlikler

Kimileri tarafından oldukça çirkin bulunan Birkenstock terlikler, kullanıcılar tarafından rahatlığı ve kombin kolaylığı nedeniyle tercih ediliyor.

Salopet

Geçen sene aramıza katılan salopetler bir çok kadının dolabında yerini aldı bile. Hem kısa hem de uzun modelleri bulunan bu parçalar oldukça rahat.Yüksek Tabanlı Spor Ayakkabı

Alışkan olmadığınız için size çirkin gibi gözükse de rahatlıkları nedeniyle bir çok ünlü isim tarafından da oldukça tercih ediliyor. Sizde onlardan bir kaç adet edinerek günlük hayatınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bele Bağlama Modası

Serin havalarda üşümemek için yanınıza aldığınız ceketler başınıza bela oluyorsa size muhteşem bir önerimiz var; belinize bağlayın!90'larda sıkça rastlanan bu moda günümüzde etkisini sürdürmeye devam ediyor. Hem de size şıklık katarak.

 

Sırt Çantası Modası

Büyük kol çantalarından, minik el çantalarından sıkılan kadınlarımız için bir diğer iyi haber sırt çantalarının geri dönüşü!

 

Yüksek Bel Pantolonlar

Düşük ve normal bel pantolonların revaçta olmasının ardından şimdide dolaplarımızda yeniden yer alacak bir diğer parça da yüksek bel pantolonlar.

En Çok Okunan Haberler