Abone Ol

72'lik Abdi Amca Herkesin Önünde İtiraf Etti

Eşi Nefes'ten ayrılmak istediğini söyleyen yaşlı adam ''Ben ona insanlık yaptım ama beni sokağa attı. İnsanlık yaptım, ayağının altına aldı. Altınlar aldım, paraları aldı gitti.''

72'lik Abdi Amca Herkesin Önünde İtiraf Etti

72 yaşındaki Abdi Bilen kendisinden 27 yaş küçük eşi Nefes'in kendisini sokağa attığını söyledi. Esra Erol'un programına katılıp yardım istedi.

Canlı yayında 4. eş olduğunu öğrenen Abdi Bilen, ''Bana 'Bir kere evlendim. Sen ve o' Ben dördüncüymüşüm'' diyerek sinir krizi geçirdi.

Kendisinden 27 yaş küçük Nefes ile evlenen 72 yaşındaki adam eşinin kendisini terk ettiğini, kredi çektirip paraları aldığını söyledi. Esra Erol'un programına katılan Abdi Bilen, ''Ben ona insanlık yaptım ama o beni ayağının altına alıp tepti.

15 kilogram kıyma 40 kilogram et getirdim yesin de yeter ki beraber olalım diye ama o beni sokağa attı. Paralarımı istiyorum.

Beni bu bayandan boşayın. Bornoz aldım vermiyor. Kurbanı beraber iki tane keselim dedim, biri ona biri bana. İnsanlık yapıyorum ben ama bu beni ayağının altına aldı.''

Kendisinden yaşça büyük kişiyle evlenen Nefes de programa telefonla bağlanarak, ''Yaşlı olsun iyi olsun diye düşündüm. Rahat yaşamak istedim. Ben köyde yaşamak istemiyordum. Paralarını almadım.''

CANLI YAYINDA 4. EŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Nefes adlı bayanın daha önce de yaşlı insanlarla evlilik yaptığı ortaya çıktı. Diğer evliliklerinin 4 ay ve 3 yıl sürdüğünü belirtti. Canlı yayında 4. eş olduğunu öğrenen Abdi Bilen, ağlama krizine girdi.

Abdi Bilen, ''Ben bir evliliği olduğunu biliyordum. Vay anasını. Yazıklar olsun. Bir evliliğim var, biri o biri sen. Ben dördüncüymüşüm.

Bu insanlık mı? Böyle mi olur insanlık. Hayatta sevmem yalanı. Ben bunun nereden bileyim çapkın olduğunu'' diyerek gözyaşlarına boğuldu.

NEFES MEĞER ARZU'YMUŞ YAŞLI ADAM YIKILDI

Konya'dan Esra Erol'un programına bağlanan Fatmanur Hanım, Nefes Hanım için şok ifadeler kullandı.

'Nefes, bize kendisini Arzu olarak tanıttı. Dedemi de dolandırdı 11 bilezik ve 11 altını alıp kaçtı' Bu sözler sonrası Nefes'e aşık olduğunu söyleyen Abdi Bilen, yıkıldı.