Abone Ol

562 Bin Liralık Rolex saat takan AKP'li Bahadır Yenişehirlioğlu hangi dizinin oyuncusu çıktı?

AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Meclis’te ziyaretine gelenlerle selfie çekip paylaştı. Kolundaki 562 bin liralık saatin görüldüğünü fark edince de paylaşımını sildi.

562 Bin Liralık Rolex saat takan AKP'li Bahadır Yenişehirlioğlu hangi dizinin oyuncusu çıktı?

AK Parti milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’da yediği ıstakoz tartışma konusu olmuş, bir ikinci “ıstakoz” vakası da Mamak Belediyesi’nin AK Partili üyesi Salih Kahraman’dan gelmişti. Kahraman da lüks otelde yediği ıstakozla poz vermişti.

Bir tepki çeken olay da Yenişehirlioğlu'nun paylaştığı fotoğrafla yaşandı.

Yenişehirlioğlu, TBMM’de misafir ettiği hemşehrileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati görüntülendi.

Takipçileri ‘Keşke biz de Rolex takıp, ıstakoz yiyebilsek. Dişin bile kaplama, milletin ağzında diş yok’’ yorumları yaptı. Yenişehirlioğlu gelen mesajlar sonrasında paylaşımını sildi.

AKP’li Yenişehirlioğlu’nun taktığı Rolex saatin iki modeli bulunuyor. Saat, “Rolex Submariner Date’’ ve “Rolex GMT-Master’’ adıyla üretiliyor. Bu saatlerin fiyatı 16 bin 200 (562 bin lira) ile 16 bin 800 Euro arasında değişiyor.

Bahadır Yenişehirlioğlu Payitaht Abdülhamid dizisinde Tahsin Paşa rolüyle TRT ekranlarında boy göstermişti. Dizideki rolüyle beğeni toplayan Bahadır Yenişehirlioğlu AKP'den milletvekili seçildi, ardından AKP TBMM Grup Başkanvekili görevine getirildi.

İŞTE TAHSİN PAŞA ROLÜNDEKİ BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU'NUN KARELERİ