Abone Ol

31 Aralık 2017 reyting sonuçları: Türkiye yılbaşı gecesi Acun Ilıcalı ve O Ses Türkiye'ye kilitlendi

Medyafaresi.com özel haber- Yılın son günü hangi programlar izlendi. Meydanlarda kutlamaların yasaklandığı, televizyon kanallarının dizi tekrarları yayınladığı yılbaşı gecesinde ekranlardaki tek farklı yayın TV8'deki O Ses Türkiye oldu.

Reyting: Türkiye yılbaşı gecesi Acun Ilıcalı ve O Ses Türkiye'ye kilitlendi

Acun Ilıcalı ve O Ses Türkiye reyting rekoru kırarak yılbaşı gecesine damgasını vurdu.

Yılbaşı gecesi televizyon ekranları da sokaklar gibi tatsızdı. İstanbul'da yılbaşı kutlamaları yasaklandığı için milyonlarca vatandaş eve kapandı.

Ancak Pijama, terlik, televizyon modundaki vatandaşlara televizyon kanallarını sunduğu tek içerik dizi tekrarları oldu. Yılbaşı özel eğlence programı tadındaki tek farklı yapım ise TV8'deki O Ses Türkiye Yılbaşı programıydı.

Acun Ilıcalı'nın Cem Yılmaz ve Ozan Güven'i de jüri koltuuğunda ağırladığı özel gecede, espriler havada uçuştu, yeni yıla ünlülerin şarkı performanslarıyla girildi.

Kanal D ve Star TV neredeyse gece 12'den sonra yeni yıla girdikten sonra eğlence programlarını yayına sokarak ayrı tuhaflığa imza atarken, Show TV geçen yılbaşı yayınlanan Güldür Güldür'ü, FOX Şevkat Yerimdar'ın tekrarını yayınlamakta sakınca görmedi.

Ve renksiz, sönük, sessiz, karanlık gecenin tek kazananı O Ses Türkiye oldu.

İŞTE 31 ARALIK 2017 REYTİNG SONUÇLARI.. TAM LİSTE İÇİN TIKLAYIN

31 Aralık 2017 reyting sonuçları: Türkiye yılbaşı gecesi Acun Ilıcalı ve O Ses Türkiye'ye kilitlendi - Resim: 1