Abone Ol

Maurizio Zanfanti 23 yaşındaki genç kızla ilişkiye girerken öldü

17 yaşından 63 yaşına kadar 6 bin kadınla beraber olan dünyaca ünlü İtalyan playboy Maurizio Zanfanti, 23 yaşındaki turistle girdiği ilişki sırasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Maurizio Zanfanti 23 yaşındaki genç kızla ilişkiye girerken öldü

İtalya'nın yerel haber ajansı Il Resto Del Carlino'nun haberine göre, İtalya'nın Rimini kentinde meydana gelen olayda, ‘Rimini'nin romeosu' olarak da bilinen Maurizio Zanfanti'nin 23 yaşındaki turist bir kadınla ilişkiye girdiği sırada geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

SAĞLIK EKİPLERİ GELDİĞİNDE ÇOKTAN ÖLMÜŞTÜ

İlişkiye girdikleri sırada Zanfanti'nin yere yığıldığı fark eden Romanyalı genç kadın, acil servisi aradı ve yardım istedi.

KALP KRİZİNDEN ÖLDÜ

Olay hakkında hazırlanan raporda, bazı görgü tanıkları, turist kadının Zanfanti'nin kalp krizi belirtileri gösterdiği sırada üstünü giyindiğini belirtti.

TURİST KADINI BİRKAÇ YILDIR TANIYORMUŞ

Öte yandan, hazırlanan raporda, Zanfanti'nin kalp krizi geçirdiği sırada birlikte olduğu turist kadını birkaç yıldır tanıdığı da yer aldı.

Maurizio Zanfanti 23 yaşındaki genç kızla ilişkiye girerken öldü - Resim: 1

TEK BİR YAZ MEVSİMİ BOYUNCA 200 KADINLA BİRLİKTE OLMUŞ

Tek bir yaz mevsimi boyunca 200 kadın ile birlikte olduğunu iddia eden ünlü playboy, 70'lerde kentin uğrak mekanlarından olan ‘Patlat' isimli gece kulübünde ününü artırmaya başladığını biliniyor.

'GECELERİN EFSANESİ'

Rimini Belediye Başkanı Andrea Gnassi tarafından ‘Gecelerin efsanesi' olarak tanımlanan Zanfanti verdiği bir röportajda, birlikte olduğu her bir kadını gerçekten sevdiğini dile getirmişti.

Yıllar içinde Zanfanti ile birlikte olan birçok kadın, sahip oldukları çocukların babasının Zanfanti olduğu iddiasında bulunduğu belirtildi.

'BAZILARININ KIZLARI BENİMLE GÖRÜŞMEK İSTİYOR'

Daha önce birlikte olduğunu kadınların hala kendisini ziyaret ettiğini belirten Zanfanti, "Bazıları çoktan evlendi, hatta bazılarının kızları benimle görüşmek istiyor" dedi.

6 BİNDEN FAZLA KADINLA BİRLİKTE OLDU

Yaşamı boyunca 6000'den fazla kadınla birlikte olan ‘Gecelerin efsanesi', 2014 yılında Alman Bild gazetesine verdiği röportajda, daha önceden spora gitmediği yönündeki iddiasını yalanlayarak, sık sık spora gittiğini itiraf etmişti.

Zanfanti'ni verdiği röportajda, "Artık 59 yaşındayım, bu olaylar için fazla yaşlıyım" ifadelerini kullanmıştı.

Hızla olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, Zanfanti'nin olay yerine geldiklerinde ölü olduğunu belirtti.