Abone Ol

19 Mayıs'ta nerede, hangi etkinlikler olacak?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Türkiye’nin birçok yerinde coşkuyla kutlanacak. Nerede, hangi etkinliğin olacağını haberimizden öğrenebilirsiniz.

19 Mayıs'ta nerede, hangi etkinlikler olacak?

19 Mayıs'ta nerede, hangi etkinlikler olacak? - Resim: 119 Mayıs'ta İstanbulluları Megastar Tarkan coşturacak.

Tarkan, 19 Mayıs  Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda Beşiktaş'ta konser verecek.

19 Mayıs'ta nerede, hangi etkinlikler olacak? - Resim: 2

Beşiktaş Belediyesi'nin düzenlediği etkinlik, Ortaköy Dereboyu Camii önündeki Fener Alayı ile başlayacak. Ünlü şarkıcı Tarkan ise 21:00'da sahne alacak.

ANKARA’DA BAZI YOLLAR KAPALI

Sıhhiye Meydanı'nda yapılacak "Gençlik Buluşması" konulu açık hava toplantısı dolayısıyla, 19 Mayıs Salı günü saat 10.00'dan itibaren, Atatürk Bulvarı, Necmettin Erbakan Meydanı ile Kızılay Kavşağı arası, Mithat Paşa Caddesi, Necatibey Caddesi ile Sıhhiye Meydanı'na açılan tüm cadde ve sokakların araç trafiğine kapatılacak.

HANDE YENER MERSİN’DE

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı etkinlikleri  kapsamında yarın Hande Yener konseri verecek. Konser, Cumhuriyet Meydanı’nda saat 20.00’de başlayacak.


ADANA KIRAÇ’I AĞIRLAYACAK

Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Anadolu Rock ve Modern Halk Müziği ezgilerinin usta yorumcusu Kıraç Adanalılara konser verecek.

Kıraç, 20 Mayıs Çarşamba günü, saat 20’de, Uğur Mumcu Meydanı’nda (İstasyon Meydanı) Adanalılarla buluşacak.

19 Mayıs'ta nerede, hangi etkinlikler olacak? - Resim: 3

DENİZLİ’NİN KONUĞU ATİYE

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlediği Gençlik Konseri bu yıl Acıpayam'da da gerçekleştirilecek. 18 Mayıs Pazartesi günü Acıpayam ilçesinde gerçekleştirilecek Gençlik Konseri'nde Pop Müziğin sevilen isimlerinden Atiye sahne alacak. Ünlü sanatçı, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin üçüncü Gençlik Konseri'nde ise bu kez Çivrilliler için söyleyecek. Çivril Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek konser 20 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

19 Mayıs'ta nerede, hangi etkinlikler olacak? - Resim: 4

Hürriyet