Abone Ol

19 Mayıs Töreninde MHP'liler CHP'li Vatandaşa Saldırdı

İstanbul’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için Kadıköy İskelesi’ndeki Atatürk anıtı önündeki çelenk sunumu yapıldı. Tören esnasında Bir grup MHP'li CHP'li vatandaşa saldırdı. CHP Kadıköy İlçe Başkanı saldırıya uğrayan kişinin burnunun kırıldığını açıkladı.

19 Mayıs Töreninde MHP'liler CHP'li Vatandaşa Saldırdı

İstanbul’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile  Kadıköy İskelesi’ndeki Atatürk anıtı önündeki çelenk sunumu sırasında MHP Kadıköy İlçe Teşkilatı’ndan bir grubun CHP’li bir kişiye saldırdığı belirtildi. CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin, saldırıya uğrayan kişinin burnunun kırıldığını söyledi. 

KRT'ye konuşan Narin, "Bizim arkadaşımızla münakaşaya giriyorlar. Münakaşa sonrası 4-5 kişi arkadaşımıza saldırıyor. Arkadaşımızın burnu kırıldı, arkadaşımızı darp ettiler. Gerekçe ve neden ne olursa olsun, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladığımız bir günde kimsenin hakkı değil. Hele hele bir partilimize 4-5 kişi saldırıp şiddet uygulaması hiç hoş değil. Şiddet manzaraları bizim en çok rahatsız olduğumuz konulardan. Ama işte Milliyetçi Haraket Partisi'nin (MHP) geleneği bu." diye konuştu.