Abone Ol

15 Temmuz Şehidi Erol Olçok’un kardeşi FETÖ’cülerin yalanını nasıl çürüttü?

15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sırasında, uzun yıllar AKP'nin reklam çalışmalarını yürüten Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok, İstanbul Boğaz Köprüsü’nde FETÖ’cüler tarafından şehit edilmişti.

15 Temmuz Şehidi Erol Olçok’un kardeşi FETÖ’cülerin yalanını nasıl çürüttü?

FETÖ firarisi Adem Yavuz Arslan sosyal medya hesabından, Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok’un sırtından vurulduğunu, yani FETÖ’cü askerler tarafından vurulmadığı yalanını ortaya attı.

FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan’ın bu tweeti üzerine, FETÖ’cü hesaplar da harekete geçti. FETÖ’cülerin, “Erol Olçok ve diğerleri... Askerlerin tam karşısında olmalarına rağmen nasıl sırtlarından veya enselerinden vurulmuş olabilirler? TSK’ya ait olmayan mermi kovanları ipucu veriyor aslında” şeklinde mesajlarına, Erol Oçok’un kardeşi Cevat Olçok da sosyal medya hesabından yanıt verdi.

FETÖ’cülerin paylaşımlarına “Hayatınız yalan, iftira takiye...” diyerek yanıt veren Cevat Olçok, “Erol abim ve yeğenim A.Tayyip Olçok köprüde bulunan hain FETÖ’cü askerlerin sıktığı silahlarla şehit oldu. Sırtlarından değil göğüslerinden vuruldu. Şehitlerimizi biz gördük. Otopsi raporları var” ifadelerini kullandı.

İşte o mesajlar:

15 Temmuz Şehidi Erol Olçok’un kardeşi FETÖ’cülerin yalanını nasıl çürüttü? - Resim: 1

15 Temmuz Şehidi Erol Olçok’un kardeşi FETÖ’cülerin yalanını nasıl çürüttü? - Resim: 2

odatv