Zuhal Topal'dan ayrılan Hanife nereye gitti?

Zuhal Topal'dan ayrılan gelin adayı Hanife soluğu orada aldı.

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2017

internethaber.com / Ekranların fenomen gelin adayı Hanife geçtiğimiz günlerde izdivaç programını terk etmişti. Zuhal Topal'ın favori gelin adayı olan Hanife dün tekrar ekranlara çıkarak veda konuşması yaptı. Hareketleriyle tartışılan hatta Nihat Doğan ile bir dönem kavgaya giren Hanife Gürdal instagram hesabından yaptığı açıklamada gideceği yeri de açıkladı.

Uzun zamandır ekranlarda olan ve bir türlü istediği damat adayını bulamayan gelin adayı Hanife Umre ’ye gitmeye karar verdi.

İzdivaç programından ayrılmasına rağmen yaptığı paylaşımlar ile Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcularından Nihat Doğan'ın hedefi haline gelmiş ikili birbirlerine ağır hakaretlerde bulunmuştu. Doğan, gelin adayının eğlence mekanında eğlenirken çekilen videosu için "O başörtü sadece başını örtmek için değil, nefsini örtmek içindir.

Sen erkeklerle, içkili ortamlarda eğleniyorsun. Birgün o erkekle, bir gün bu erkekle dans ediyorsun. Bari çıkar başörtünü, giy mini eteğini istediğini yap. Daha az günah işlemiş olursunuz" ifadelerini kullanmıştı. Hanife ise, Doğan'a "Olmayan bir şeyi satmak çok kolay ve nedense kimde ne yoksa en çok onunla övünüyor, en çok onun hakkında fetva veriyor. Mesela namussuz anlatıyor namusu, adam olmayan öyle biri adamlıktan bahsediyor ki şok" sözleriyle karışık vermişti. Sosyal medyasını aktif olarak kullanan Hanife, umreye gideceğini takipçileriyle paylaştı.