Zengin kocası rüya gibi hayatı vardı! Şimdi çöp topluyor

Biraz zamanlar kendine hayran bırakan fıtness model Loni Willison'ın son hali içler acısı. Eski fıtness model, ABD'nin Los Angeles şehrinde çöp karıştırırken objektiflere takıldı.

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018

Bir zamanlar ülkemizde de yayınlanan Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisinde çocuk yıldız olarak tanınan Jeremy Jackson'ın eski eşi fitnes modeli Loni Willison'ın son hali büyük şaşkınlık yarattı. Jeremy Jackson ile evli olduğu dönemde güzelliği ve fit görüntüsüyle herkesi kendisine hayran bırakan fıtness model artık sokaklarda yaşıyor.

Sadece birkaç yıl önce uzun sarı saçları, pahalı giysileri ve bakımlı görüntüsüyle objektiflere yansıyan 35 yaşındaki modem Willison, önceki gün Los Angeles sokaklarında görüntülendi.

Ama bu kez eski görüntüsünün yerinde yeller esiyordu. Saçlarını kısacık kestirmişti. Yüzünde makyajın izi bile yoktu ve üzerinde eski kıyafetler vardı. Üstelik günlerdir duş almamış gibi bir görüntü sergiliyordu.

Görüntülenmesine aldırmayan Willison, yakındaki bir çöplüğü karıştırdı ve işe yarar bir şeyler bulmaya çalıştı. Bulduklarını da bir market arabasına yığılı halde taşıdığı eşyalarının arasına yerleştirdi.