Zayn Malik'in başı dertte! Tek gecelik ilişkisini fotoğrafı ortaya çıkardı

Gigi Hadid ile olan birlikteliğine geçtiğimiz aylarda son verdikten sonra şu sıralar tekrar barışan Zayn Malik'in hakkında bomba bir iddia gündeme düştü.

Eklenme Tarihi: 01 Ekim 2018

One Direction grubundan ayrılarak yoluna yalnız başına devam eden ve dünyanın en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Pakistan asıllı Zayn Malik, Gigi Hadid ile ayrıldığı günlerde masör bir kadınla geçirdiği bir gece ünlü şarkıcının şimdi kabusu oldu. Enrica Petrongari adlı masör kadın, Zayn Malik'in "kendisini kullandığını" ileri sürdü ve yaşananları anlattı.

Masör kadın bomba açıklamalarda bulundu: "Malik'in asistanı beni arayarak bir gece için Zayn'ın yanına gidip gidemeyeceğimi sordu. Kendisini görünceye kadar müşterimin kim olduğunu bilmiyordum. Ona masaj yaptığım sırada Malik elimi tuttu ve onun yanında rahat davranabileceğimi söyledi.

BENİ KULLANDI! Onu çok etkileyici buldum ve harika bir vücudu vardı. Bir süre sonra artık masajı umursamadığını söyledi. Bana iltifatlar etmeye başladı. Ama her şey olup bittikten sonra onun beni kullandığını fark ettim."

BU FOTOĞRAF HER ŞEYİ ELE VERDİ! Zayn Malik'in evinde çekindiğini iddia ettiği fotoğrafı kendi Instagramında paylaşan masör kadının söylediklerinin doğruluk payı yüksek çünkü, fotoğrafın arkaplanının Malik'in evinde önceden çekilen başka bir resimle uyuştuğunu ve iddiaların doğru olduğunu gösteriyor.