Yılmaz Morgül'den Demet Akalın'a flaş sözler

Yılmaz Morgül, geçtiğimiz günlerde villası soyulan Demet Akalın için olay ifadeler kullandı.

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2019

Demet Akalın'ın Acarkent'teki villasına geçtiğimiz günlerde hırsız girdi. Akalın'ın ziynet eşyalarını çalan hırsızların daha önce evin çalışanları olduğu ortaya çıktı. Uzun süre yaşadığı şokun etkisinden çıkamayan ünlü popçuya Yılmaz Morgül'den ise çok sert bir tepki geldi.

Bu olayın ardından artık kimseye güvenmeyeceğini söyleyen Demet Akalın, "Hırsız, bir gece önce makyözlerin girdiği saatte içeri sızmış. Bir gece evin altındaki depoda yatıp, sonra odama girmiş. Hatta ben makyaj yaptırırken 'Burada ayak kokuyor' demiştim. Meğer hanımefendi ıslak ayakkabılarını çıkarmış, benim pofidikleri de giyip arkamda saklanmış. Tam evden kaçarken Kamuran Abi 'Demet Hanım, hırsız koşun yakaladım' diye bağırdı." sözleriyle yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Kanal D'de ekrana gelen 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' mikrofonlarına konuşan Yılmaz Morgül ise Demet Akalın'ın evine hırsız girmesiyle ilgili, "O kadar gösteriş yaparsa evi soyulur." ifadelerini kullandı. Akalından ise Morgül'ün bu yorumuna herhangi bir yanıt gelmedi.

Demet Akalın, yaşadığı bu olayı sosyal medya hesabından da sevenleriyle paylaşmış ve "Belamı okuyayım bu saatlere kadar beni böyle uykusuz bırakıldığı için! İnşallah en ağır cezayı alırsın! İyilik yaptığımın maşallahı var, şaşmıyor! Hırsız evde çalışan eski kadın. Ya mahvolduk inanılır gibi değil! Hiram çok korktu! İnşallah tutuklanır. İyilik falan geçti benden artık kime iyilik yaptıysam sonuç hüsran...