Sümela’nın Şifresi yıllardır aynı karede görmediğimiz Salih Kalyon ve Engin Şenkan’ı bir araya getirdi.
Yıllar sonra Sümela'nın Şifresi'nde buluştular
Bizimkiler dizisinin usta oyuncuları yıllar sonra aynı sette buluştu.
![Yıllar sonra Sümela'nın Şifresi'nde buluştular - Resim: 1](https://s.medyafaresi.com/files/2017/3/3/810019/810019_0.jpg)
1
5
![Yıllar sonra Sümela'nın Şifresi'nde buluştular - Resim: 2](https://s.medyafaresi.com/files/2017/3/3/810019/810019_1.jpg)
On üç yıl boyunca kesintisiz devam eden Bizimkiler dizisi sonrasında ilk defa aynı sette buluşan Salih Kalyon ve Engin Şenkan set aralarında bol bol muhabbet ederek hasret giderdi.
2
5
![Yıllar sonra Sümela'nın Şifresi'nde buluştular - Resim: 3](https://s.medyafaresi.com/files/2017/3/3/810019/810019_2.jpg)
Usta oyuncu Salih Kalyon 1 saatte 20 yıl yaşlandı... Sümela’nın Şifresi 3’te Necati Sözer karakterine hayat veren 70 yaşındaki oyuncu, yapılan makyaj ve kullanılan protez sakallarla tanınmayacak hale geldi. Kalyon filmde 90’larında, otoriter ve aklı gidip gelen bir dede olarak izleyiciyle buluşuyor.
3
5
![Yıllar sonra Sümela'nın Şifresi'nde buluştular - Resim: 4](https://s.medyafaresi.com/files/2017/3/3/810019/810019_3.jpg)
Senaryosunu Yılmaz Okumuş’un kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ilk iki filme de imzasını atan Adem Kılıç oturuyor! Yapımcılığını TAFF ve Üçgen Yapımevi’nin üstlendiği filmin 7 Nisan tarihinde sinemaseverler ile buluşuyor.
4
5