Yılbaşı akşamı televizyonda neler var? İşte TV kanallarının hazırladığı 2020 yılbaşı programları...

Televizyon kanalları 31 Aralık 2019 Salı akşamı yılbaşı özel programlarını ekrana sürecek. Yeni yıla evinde girecekler için en büyük eğlencelerden biri, televizyon ekranlarında yayınlanan programlar oluyor. Hemen hemen her kanal yılbaşına özel programlar yayınlıyor.

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2019

Peki 2020 yılbaşı özel programları neler? O Ses Türkiye, Çok Güzel Hareketler 2, Güldür Güldür Show, Kim Milyoner Olmak İster, Yaparsın Aşkım programları yılbaşı özel bölümleriyle ekranda olacak. İşte 2020 yılbaşı akşamı kanal kanal televizyondaki programlar ve yayın akışları.

O SES TÜRKİYE’NİN YILBAŞI EĞLENCESİ YILDIZLAR GEÇİDİ OLACAK

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği, jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın yer aldığı O Ses Türkiye’nin 2020 yılbaşı özel gecesinde ünlü isimler yarışacak.

TV8’de 20.00’de başlayacak olan O Ses Türkiye yılbaşı bölümü, yeni yılın ilk saatlerine kadar sürecek.

O Ses Türkiye’nin özel bölümünde, Özge Özpirinççi, Meriç Aral, Berrak Tüzünataç ve Şebnem Bozoklu, Şükrü Yıldız, Afra Saraçoğlu, Oğulcan Engin, Tuvana Türkay, Max Kruse, Fırat Aydınus, Louris Karius, İbrahim Büyükak, Danilo Zanna, Begüzar Korel, Serenay Sarıkaya, Merve Dizdar ve Gupse Özay, Erdal Özyağcılar sahneye çıkacak.