Türkiye'nin en çok izlenen adamı: Fatih Portakal'ın eşiyle tanışma öyküsü

Kendine özgü yorumlarıyla haber sunan FOX Anahaber sunucusu ve gazeteci Fatih Portakal'ın eşi Armağan Portakal ile eviliği "Şöyle bir evlilik bize de nasip olur mu" dedirten türden... Şimdi sizi ilişkileriyle örnek gösterilen Fatih ve Armağan çiftiyle tanıştıralım. (Onedio)

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2020

Biz Fatih Portakal'ı hep ana haberi evimize taşıyan bir ses olarak biliyoruz. Konu haberler olunca, işin içinde çok da hoşa giden şeyler olmuyor takdir edersiniz ki.

Bir ara haberlerin ciddi tarafından sıyrılıp, aslında ne kadar hepimize benzeyen bir insan olduğunu fark etmemizi de sağlamıştı Fatih Portakal. Mesela yaptırdığı şu dövmeler, sosyal medyada epey konuşulmuştu.

Haftanın beş günü milyonların gözünün önünde olan Fatih Portakal'ın, göz önünde olmayan hayatını da merak ettik. Buyurun sizi Fatih ve Armağan çiftiyle tanıştıralım...

O zaman sizi 1996 yılına götürelim hemen. Fatih, üniversiteyi bitirdikten sonra Avustralya Sidney'e gitmiş. Burada 3,5 yıl garsonluk, barmenlik gibi işler yapıp kendine öz güven dolu bir hayat tecrübesi kattığını söylüyor.