YGS giriş yerleri

YGS 2017 giriş yerleri ÖSYM'nin ais.osym.gov.tr adresinden açıklanıyor

Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2017

YGS 2017 giriş yerleri ÖSYM'nin ais.osym.gov.tr adresinden açıklanıyor. YGS sınav giriş yeri öğrenme ekranı ais.osym.gov.tr bugün ya da yarın ÖSYM tarafından aktif edilebilir. YGS giriş yeri sorgulaması yapmak isteyen öğrenciler TC Kimlik Numarası ve ÖSYM Aday Şifresi'yle ais.osym.gov.tr'den öğrenebilecekler. YGS 2017'ye girecek adaylara YGS sınav giriş yeri ve YGS sınav giriş belgesi gönderimi yapılmayacak. YGS adayları YGS sınav yerlerini ancak ais.osym.gov.tr'den öğrenebilirler. YGS 2017 giriş belgesi çıktısı da ancak ais.osym.gov.tr adresinden edinilebilir. YGS sınav giriş yerleri ve 2017 YGS sınav giriş belgesi çıktısı alma linkine ÖSYM tarafından erişime açılır internethaber.com'dan da ulaşabilirsiniz.

ÖSYM YGS 2017 SINAV GİRİŞ YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK? YGS'ye girecek adaylar merakla ÖSYM YGS sınav giriş yerlerini ne zaman açıklayacak sorusunun yanıtını arıyor. Ancak ÖSYM'den henüz resmi bir açıklama gelmedi. ÖSYM YGS 2017 sınav giriş yerlerini ne zaman açıklayacağını duyurmadı. Ancak 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan YGS sınavının giriş yerlerinin bu hafta içinde açıklanması gerekiyor. ÖSYM bugün yada yarın YGS sınav giriş yerlerini açıklayabilir. Bir diğer tahmin ise YGS sınav giriş yerlerinin 2 Mart 2017 Perşembe günü açıklanacağı yönünde. Geçtiğimiz sene 13 Mart tarihinde yapılan YGS için, sınav yerleri 2 Mart günü açıklanmıştı.

2017 YGS adayları YGS sınav giriş yerlerini öğrenmek ve YGS 2017 sınav giriş belgesini nasıl alacaklarını merak ediyor. YGS 2017 sınav giriş yerlerini öğrenmek isteyen ve YGS sınav giriş belgesi çıktısı almak isteyen adaylar bilgisayarlarının arama çubuğuna ais.osym.gov.tr yazarak aşağıda görüntüsü bulunan ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sayfası'na ulaşacaklar. Adaylar 'Sisteme Giriş' bölümünü tıklayarak aşağıdaki sayfaya girecekler. Daha sonra TC Kimlik Numarası ve ÖSYM Aday Şifresi'ni sisteme giren YGS 2016 adayları YGS sınav giriş yerlerine ilişkin bilgilere ulaşabilecekler. Adaylar aynı ekrandan YGS 2016 sınav giriş belgelerinin çıktılarını da alabilecekler.

ÖSYM ADAY ŞİFRESİNİ UNUTANLAR YGS GİRİŞ BELGESİNİ NASIL ALACAK? YGS sınav giriş belgenizi alabilmek için ÖSYM’den aldığınız aday şifrenize ihtiyacınız var. Ancak bu şifreyi unuttuysanız ya da kaybettiyseniz paniklemeyin. Bunun için ÖSYM’nin sitesine girerek ais.osym.gov.tr’den adresinden şifrenizi ücretsiz olarak yeniden alabilirsiniz. Siteye girdikten sonra “Şifremi Unuttum” alanına girerek yöneltilen soruları doğru yanıtlamanız gerekiyor.