Yeşim Salkım'ın arkadaşımla seviştim dediği film gişede çakıldı

Eğreti Gelin Ladik filmindeki cesur sahneleriyle ilgili ''Hakan Eren'in performansı da şahane... 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim.'' şeklinde espri yapan Yeşim Salkım'ın yeni filmi ilk üç günde gişede çakıldı. Salkım, "Varsın gişede çakılsın ahlakta dimdik ayaktayız'' dedi.

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2018

Yazar Şükran Kozalı'nın Eğreti Gelinler romanından sinemaya uyarlanan Eğreti Gelin Ladik filminde Yeşim Salkım'ın sevişme sahnesi çok konuşulmuştu Hatta filmin önüne bile geçiltmişti. Geçtiğimiz günlerde filmin galası yapılmıştı. Basınla bir araya gelen ekip oldukça heyecanlıydı. Filmle ilgili ilk açıklama Yeşim Salkım'dan gelmişti. Yeşim Salkım, ''Ekibe bir vefa borcum var, çok uğraştı ekip. En heyecanlandığım filmlerim arasında yer aldı bu film. Bu ülkede son zamanlarda inanç sorunu olsa da biz birbirimize inandık.'' ifadelerini kullanmıştı.

Yeşim Salkım, ''Buradakilerin hepsi bağımsız sinemaya gönül vermiş insanlar. Parasız yapılmış bir iş ama gönülle yapılmış bir film.'' açıklamasında bulunmuştu. Filmde rol alan Hakan Eren ile ilgili Yeşim Salkım, ''Hakan Eren'in performansı da şahane... 25 senelik arkadaşımla seviştim, bu kadar söyleyebilirim.'' deyip espri yapmıştı.

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, başrolde yer aldığı filmin galası geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiş, Salkım yaptığı açıklamalarla dikaktleri üzerine çekmişti. Gişeden öyle bir rakam geldi ki bu iddialı açıklamaların çok çok gerisinde kaldı.

Yeşim Salkım'ın flaş açıklaması sonrası 13 Nisan'da vizyona giren 'Eğreti Gelin Ladik' filmi, ilk üç günde sadece 796 kişi tarafından izlenerek, beklentilerin uzağında kaldı.