Yeşim Salkım'dan 6 yıl sonra barışan Alişan ve Demet Akalın'a tepki

Alişan ile Demet Akalın'ın 6 yıllık küslüğü bitti. İkiliye Ece Erken'in ardından Yeşim Salkım'dan da çok konuşulacak bir tepki geldi.

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019

6 yıllık küslüklerini Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programında bitiren Alişan ile Demet Akalın'da Ece Erken'in ardından bir tepki de Yeşim Salkım'dan geldi. Salkım, sosyal medya hesabından yaptığı bir yorumda Akalın'ın Alişan'la barışma sebebinin Ece Erken'i yalnızlaştırmak olduğunu iddia etti. İşte Salkım'ın "Beşi bir yerde'ye gitti onur, gurur" dediği o açıklaması;

"Ayıpta bunlar nasıl insanlar Beşi Bir Yerde'ye gitti onur, gurur yazık. Demet Akalın'da zerre samimiyet yok Ece Erken'i sırf yalnızlaştırmak ve saf dışı bırakmak için bu sözde barış. Bunu anlayacak akıl zeka yoksa Alişan'da yazıklar diyorum o zaman."

Demet Akalın'la Alişan'ın canlı yayında barışmasının ardından en sert tepki ünlü sunucu Ece Erken'den gelmişti. Alişan'ı takipten çıkaran Erken, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı bir açıklamada şu ifadelere yer vermişti;

"Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince ortada şeref, namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim için kırgınım zaten bu barışın olacağı haftalar önce yayında söylemiştim. Beşi Bir Yerde'ye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür."