Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden en son haberler

Geçen sezon devam eden pek çok dizi yine bu sezon da devam edecek. Bu dizilere ek olarak ise ilk kez izleyici ile buluşacak yepyeni diziler ekleniyor. İşte kısa bir süre sonra bağımlısı olacağınız yeni diziler:

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2017

Onedio / Televizyon dünyasında yeni sezon yavaş yavaş başlıyor. Geçtiğimiz yıl uzun süre devam eden birçok dizi ekrana veda etti. Geçen sezon devam eden pek çok dizi yine bu sezon da devam edecek. Bu dizilere ek olarak ise ilk kez izleyici ile buluşacak yepyeni diziler ekleniyor. İşte kısa bir süre sonra bağımlısı olacağınız yeni diziler: 1. Fatih - Kanal D - Kenan İmirzalıoğlu 2 yıl aradan sonra Fatih Sultan Mehmet'in hayatının anlatılacağı yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. İmirzalıoğlu'na partner için yapım şirketi Cansu Dere ve Fahriye Evcen ile görüşüyor. Bursa ve İstanbul'da çekimleri yapılacak dizi Ekim ayı içerisinde ekrana geliyor olacak.

2. Peri Masalı - Kanal D Çekimleri Gaziantep'te başlayan dizinin başrolünde daha önce Koyu Kırmızı, Veda ve Karagül dizilerinde rol alan Sevda Erginci ve en son Poyraz Karayel dizisinden izlediğimiz Ali İl yer alıyor. Dizi Eylül ayında Kanal D'de ekrana gelecek.

3. Börü - Star Tv Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Can Nergis ve Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı dizi fragmanı ile daha şimdiden herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Ekim sonunda ekrana gelecek olan dizi 60 dakikalık bölümlerle toplam 6 bölüm yayınlanacak.

4. Kayıt Dışı - Fox Tv Fox Tv bu sezon en güvendiği dizisi için Songül Öden ve Erkan Petekkaya'yı bir araya getirdi. Ayrıca iki oyuncuya Dolunay Soysert, İsmail Hacıoğlu ve Rutkay Aziz gibi birçok ünlü isim eşlik edecek. Dizi Eylül ayının ikinci haftası ise ekrana gelmeye başlayacak.