Yeni projesiyle gelen Büşra Develi hakkında ilginç bilgiler

Yeni projesiyle gelen Büşra Develi hakkında ilginç bilgiler....

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2017

Lila Ceylan Milliyet / Fi’deki Bilge olarak tanıyoruz biz Büşra Develi’yi. Daha önce bir projede gördük mü acaba diye bir araştırdım, bir dönem 'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisindeki kızlardan birini canlandırdığını öğrendim. Onun dışında hatırlayabileceğimiz, büyük bir projesi yok.

Şimdilerde çok gündemde olan Büşra Develi, sağlam adımlarla oyunculuk sektörüne girmeye kararlı! "Sağlam adımlarla geliyor" diye boşuna demiyorum. Fi projesinin yanında, az sonra bahsedeceğim sevgilisi Burak Deniz’le 'İki Arada Bir Şehirde' adlı bir film çekti. Oscar’a aday olan 'Ayla' filminde ise önemli bir rolü var.

Asıl bombaya gelirsek, Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber bir film çekme hazırlığında. Ekim ayında Kaş’ta çekimlerine başlanacak olan filmde Büşra’nın başrolde olacağı kesinleşmiş. E şimdi, Büşra konuşulmasında kim konuşulsun?

Yıldızı birdenbire parlayan Büşra hakkında çok fazla şey bilmiyoruz. Toparlayabildiğim kadar bilgi toparladım ki, yeni yıldızımız Büşra Develi’yi arka arkaya göreceğimiz projelerde “Bu da kimmiş?” demeyelim, biraz fikrimiz olsun. Büşra Develi 24 yaşında. 25 Ağustos 1993 tarihinde doğdu, dolayısıyla Başak burcu. Şimdi neden bu kadar başarılı olduğu anlaşılmaya başladı! Başak kadınları çok hırslıdır ve pes etmek nedir bilmezler çünkü. 4 kız kardeşi var. Annesi 5 kızı olduğu için epey şanslı!